Jeżeli motywacja pracowników w Twoim przedsiębiorstwie spadła, warto pomyśleć o zorganizowaniu aktywnego wyjazdu integracyjnego. Dlaczego? Tego typu wydarzenia są świetną okazją do lepszego poznania swojej kadry, ale również do zbudowania koleżeńskich relacji, które później będą procentować podczas wykonywania różnych firmowych projektów.

Nie da się ukryć, że taki aktywny wyjazd integracyjny jest dużo ciekawszy niż nudne szkolenie albo motywujące rozmowy na zebraniach firmowych. Jak więc zabrać się za jego organizację i jakie atrakcje wymyślić?

Kilka pomysłów na aktywny wyjazd integracyjny

Taki wyjazd firmowy powinien być przede wszystkim okazją do wypoczynku i dobrej zabawy. Dlatego jednym z najlepszych pomysłów jest zorganizowanie wycieczki lub weekendowy wypad za miasto, czy w góry. Na miejscu, powinny czekać na pracowników atrakcyjne rozrywki, które sprawią, że nie będą się oni nudzić i chętnie lepiej się poznają.

Wiadomo jednak, że nie zawsze budżet pozwala na tego typu imprezę. Dlatego inną, trochę tańszą opcją będzie, na przykład zabranie pracowników na:

  • paintball,
  • GO-Karty,
  • skoki ze spadochronem,
  • spływy kajakowe,
  • wycieczki rowerowe.

Jeżeli chcesz, by taki aktywny wyjazd integracyjny był da Twoich pracowników niezapomniany i pełen dobrej rozrywki, to chętnie zajmiemy się jego organizacją. Jesteśmy agencją WhatEvent, która specjalizuje się w planowaniu różnego rodzaju eventów. Dlatego chętnie Ci pomożemy!

Jaką pomoc możemy Ci zaoferować?

Przede wszystkim przygotujemy dobry plan działania i w pełni profesjonalnie podejdziemy do temat organizacji aktywnego wyjazdu firmowego. Twoi pracownicy na pewno nie będą się nudzić. Wręcz przeciwnie, zapewnimy im znakomitą rozrywkę na wysokim poziomie i sprawmy, iż wrócą zmotywowani i pełni naładowanych akumulatorów do prężnego działania.

Nasze doświadczenie pozwala nam organizować najlepsze wydarzenia, dlatego możesz być pewien, że nie zawiedziemy Twoich oczekiwań i spiszemy się perfekcyjnie.