Chcesz nieco podwyższyć poziom energii w swoim firmowym zespole? Zależy Ci na integracji całej grupy? Szukasz czegoś, co pomoże wszystkim zdobyć nieco więcej motywacji i odbudować siłę zdrowej rywalizacji oraz współdziałania? Mamy dla Ciebie niepowtarzalną propozycję eventu firmowego na torze rajdowym w stylu mini Formuły 1! To może być wydarzenie przeznaczone wbrew pozorom nie tylko dla pasjonatów motoryzacji, ale również dla wszystkich tych, którzy pragną po prostu dobrze się bawić i rozerwać w firmowym gronie. Nuta sportowej konkurencji obecna w specyfice eventu z pewnością świetnie zadziała na relacje panujące w zespole i przełoży się z pozytywnym efektem na późniejsze, wykonywane wspólnie projekty czy zadania w pracy.

Poczuj się jak kierowca Formuły 1 i wjedź na tor rajdowy jak profesjonalista

Jak wiadomo, nie każdy ma predyspozycje do tego, aby zostać drugim Robertem Kubicą czy Fernando Alonso. Ale nie o to w naszej zabawie integracyjnej przecież chodzi – my stawiamy na integrację, interesujące przeżycia, sięgnięcie po wyższy stopień swoich możliwości i niezapomniane wspomnienia na przyszłość. Na organizowanym przez nas firmowym evencie każdy może poczuć się jak w wyścigu rajdowym mini Formuły 1, przystosowanej oczywiście do zawężonych potrzeb wydarzenia. Jakie atrakcje proponujemy zatem uczestnikom podczas eventu?

  • szkolenie z profesjonalnymi instruktorami na torze rajdowym,
  • szkolenie z zakresu przepisów bezpieczeństwa, których należy bezwzględnie przestrzegać podczas wyścigu,
  • wyposażenie wszystkich kierowców w kaski, kostiumy i odpowiednio przystosowane do rajdowej jazdy buty,
  • wyścig odbywający się w kilku rundach,
  • specjalne nagrody dla zwycięzców, ‘
  • poczęstunek w postaci szwedzkiego stołu z open-barem i przekąskami z kuchni świata, odbywający się po zakończeniu wyścigu

Jeśli jesteś zainteresowany zorganizowaniem tego typu eventu firmowego, zabierając swoich podopiecznych na tor rajdowy, zachęcamy Cię do kontaktu z nami! Zadbamy o wszystkie szczegóły organizacyjne i postaramy się, aby każdy mógł cieszyć się tym wyjątkowym wydarzeniem na swój sposób!