Przyznajcie, mimo wieku, każdy z nas pragnie na nowo poczuć się dzieckiem. Wyjazd firmowy, rodzinny czy ze znajomymi właśnie w to miejsce, pozwoli na przeżycie niezwykłej przygody. Jednym słowem – warto. Park gwarantuje nam świetną zabawę, a wyrazie zmęczenia, przespać się w western campie.

Co to jest Energylandia?

To największy park rozrywki w Polsce. Oficjalnie został otworzony 14 lipca 2014 roku, jest on rozpoznawalny nie tylko na terenie Polski, ale także poza naszymi granicami. Parku oferuje 123 atrakcje. Sporo, prawda? Mieszczą się na obszarze aż 70 hektarów! Każdy znajdzie tam coś dla siebie. Co zapewnia nam to miejsce? Różne krainy i strefy, każda z nich ma swój indywidualny krajobraz i przedstawia inną bajkę. Oto kilka z nich:

  • Bajkolandia – idealne miejsce dla dzieci, miejsce ich marzeń i smak dzieciństwa w obecności przeróżnych postaci z bajek,
  • Strefa ekstremalna – jak sama nazwa mówi, jest ekstremalnie i szybko, tutaj każdy z pewnością poczuje dreszczyk emocji,
  • Strefa familijna – miejsce to, łączy dwie poprzednie strefy ze sobą, jest optymalna dla większości odwiedzających, znajdzie się coś dla dzieci, jak i osób, które chcą poczuć adrenalinę,
  • Water Park – strefa, która oferuje nam coraz to więcej ciekawych wodnych atrakcji. Tutaj nie da się nie zamoczyć!
  • Smoczy Gród – to niezwykła kraina fantasy zdobiona na wzór popularnych filmów jak „Wiedźmin” czy „Władcy Pierścieni”. Cała strefa jest ozdobiona na wzór starych gotyckich budowli, jest tajemnicza, mroczna, posiada ciekawe alejki ozdobione pochodniami.
  • Aqualantis – historia tej strefy jest ciekawa, bowiem kryje za sobą opowieść o wielkim władcy mórz Abyssusem, który żył w zgodzie z mieszkańcami. Ale co tu mówić dużo, lepiej samemu się przekonać, o co tak na prawdę tu chodzi.
  • Park posiada również wiele atrakcji, 28 gier i zabaw interaktywnych, kino 7D, planetarium, 9 scen widowiskowych i rożnego rodzaju stoiska z pamiątkami czy przekąskami.

Skoro miejsce już wybrane, ekipa zebrana, czas dowiedzieć się kilku przydatnych, może nie aż tak oczywistych wskazówek. Po pierwsze, jak się ubrać? Paniom odradzamy ubierania sukienek, z wiadomych względów. Rollercoastery przez swoją prędkość, potrafią ostro zawiać wiatrem. Gumka do włosów jest tu również podstawą. Warto zabrać ze sobą mały plecak bądź nerkę, w której zostawimy ważny dokumenty. Spokojnie, przy każdej atrakcji są specjalne szafki, do których można włożyć cenne rzeczy i nie martwić się, o ich zgubę. Deszcz czy słońce, energylandia zawsze będzie otwarta, pomijając oczywiście burzowe dni z wielką ulewą. W takich przypadkach, niektóre atrakcje są wyłączone z użytku, dla bezpieczeństwa odwiedzających. Jeżeli chodzi o prowiant, jest on dostępny na terenie całego obiektu. Od ciepłej pizzy, fast foodów, hamburgerów, po ciepłe naleśniki, pierogi czy gofry z lodami.

Gotowi na wielką przygodę? Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą eventową, w celu zorganizowania niezapomnianej wycieczki do Energylandii!