Wieczorne imprezy firmowe to coraz popularniejsza forma spędzania czasu ze znajomymi z pracy. Gdy tylko pojawia się taki pomysł, powstaje także pytanie dotyczące miejsca odbycia takiego eventu oraz ewentualnych rozrywek uświetniających to wydarzenie. Bardzo często wyznacznikiem są w tym momencie warunki atmosferyczne.

Letnia, wieczorna przygoda

Lato to pora roku, która najbardziej sprzyja organizacji wieczornych imprez. Poprzez nieograniczone wręcz możliwości ich realizacji, zdecydowanie ułatwia dostęp do najbardziej szalonych i kreatywnych atrakcji uzupełniających to integracyjne wydarzenie. Do rozświetlenia przestrzeni na zewnątrz – może to być ogród hotelowy czy też inne miejsce wymagające doświetlenia – wykorzystać można pochodnie bambusowe. To genialne rozwiązanie, które dodatkowo wprowadzi fantastyczny nastrój wśród uczestników imprezy.

Wynajem pochodni bambusowych

Jeżeli spodobał ci się klimat, jaki kreuje wykorzystanie pochodni bambusowych, zwróć się do naszej agencji. Już nie będziesz się martwić co zrobić z kilkudziesięcioma sztukami, zakupionych za duże pieniądze, pochodniami. Nasza agencja oferuje wynajem pochodni bambusowych, wraz z bieżącą ich obsługą. Jak wiadomo, pochodnie takie wymagają odpowiednich olejów, aby pozostały zapalone przez dłuższy czas. Kontrole nad nimi – szczególnie, gdy wynajem obejmuje bardzo dużą ilość – sprawować będą nasi animatorzy, dzięki czemu nikt z uczestników imprezy, nie będzie musiał dodatkowo przejmować się ognistym doświetleniem zabawy.

Pochodnie bambusowe i nie tylko

Wynajem pochodni od naszej agencji, to gwarancja także dodatkowej obsługi. Możemy również zadbać o szereg dodatkowych atrakcji, które doskonale wpiszą się w klimat imprezy outdoorowej w świetle bambusowych pochodni. Naszą propozycją może być tutaj chodzenie po rozżarzonych węglach wraz z profesjonalną obsługą naszych animatorów, czy też któryś z fantastycznych pokazów artystycznych – fireshow lub pokaz barmański flair. Współpracujemy tylko z wykwalifikowanymi i pełnymi pasji grupami, dzięki czemu twój wieczorny event może być niesamowitą i pełną niewiarygodnych doznań przygodą. Impreza z agencją Whatevent, to zawsze gwarancja niezapomnianej i udanej zabawy.