Dekoracje zamkowe

2023-02-17T21:19:52+01:0015 lutego 2023|Agencja Eventowa, Dekoracje tematyczne|

Zamek kojarzy nam się z czymś wzniosłym i odległym. Dzisiaj już jednak, ze względu na ustrój, zamek nie jest zarezerwowany wyłącznie dla rodziny królewskiej, ale mogą w nim przebywać, balować i dobrze się bawić także zwykli obywatele. Jeśli więc czeka Was event, który jest utrzymany w tej tematyce, to świetnie trafiliście! Jesteśmy firmą eventową, która jest gotowa na to, aby zabrać Was w iście zamkowe klimaty za pomocą naszych dekoracji. Nadadzą się na wiele różnych okazji i sprawią, że poczujecie się prawdziwie wyjątkowo. Zanurzcie się także w nasze inne oferty, bo oferujemy mnogość ciekawych rozwiązań. Nie zwlekajcie, bo piękne wnętrza zamkowe już na Was czekają!

Na jakie okazje nadadzą się tego typu dekoracje?

  1. Eventy związane z wydarzeniami historycznymi, które działy się na dworskich włościach i w pałacowych pomeiszczeniach
  2. Imprezy i integracje firmowe utrzymane w tematyce zamkowej, balowej i pałacowej
  3. Wesele w stylu królewskim
  4. Bal karnawałowy lub bal przebierańców, w stylu dawnych dworskich imprez i spotkań

Co wchodzi w skład tego typu wystroju?

Nie może tutaj zabraknąć żyrandoli, pięknego oświetlenia i kinkietów, które rozpromienią swoim światłem wnętrza. Dodatkowo, piękne tace i sztućce pochodzące wprost z królewskiego stołu. Czerwone dywany i inne wykładziny nadadzą niepowtarzalny klimat – niektóre z nich mogą spoczywać na podłodze, inne zaś ozdobią królewskie ściany. W skład dekoracji zamkowych nie może zabraknąć wielkich zasłon i kotar, za którymi chowa się niejedna niespodzianka. Jak widać, możliwości są nieograniczone i tak naprawdę zależą od Waszego indywidualnego eventu!
Nasza firma z chęcią zabierze Was do epoki i stylu, jaki sobie tylko wymarzycie! Jesteśmy firmą, która zajmuje się eventami już wiele długich lat. Ciągle doskonalimy naszą ofertę, wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom. Jeśli więc Wasze wymagania są specyficzne – to tym bardziej się z nami skontaktujcie, a opowiemy Wam o szczegółach oferty. Serdecznie zapraszamy Was do wspaniałego świata eventów, w którym wszystko jest możliwe, a dekoracje sprawiają, że czujemy się wyjątkowo i pięknie. Do usłyszenia!

Call Now ButtonSKONTAKTUJ SIE