Gwiezdne Wojny zna chyba każdy z nas. Darth Vader, Luke Skywalker, Han Solo, czy Księżniczka Leia to postacie, które na stałe wpisały się do naszej kultury. Teraz możemy poczuć się niczym bohaterowie filmów gwiezdnej sagi.

 Eventy, czy spotkania integracyjne zorganizowane w jakiejś określonej tematyce są coraz bardziej popularne. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie żeby atmosferę takiego wydarzenia podkręcić nieco bardziej. Teraz swoją imprezę firmową możesz urozmaicić nie tylko barwną i epicką scenografia niczym z filmu. Pojawiła się bowiem możliwość zorganizowania pokazu walk na miecze świetlne a także krótki kurs walki taką bronią dla wszystkich chętnych uczestników wydarzenia. Czemu więc nie zorganizować wydarzenia w stylistyce Gwiezdnych Wojen.

Jak to się rozwinęło?

Opracowanie broni treningowej, która świeci i nadaje się do pokazowych walk spowodowało powstanie wielu klubów fanów sagi filmowej Star Wars. Zapragnęli oni wcielić się w bohaterów swoich ulubionych filmów i zgłębiać tajniki walki mieczem. Tacy “fanatycy” pop kultury zaopatrują się w miecze świetlne i trenuję pod okiem profesjonalnych trenerów sztuk walki bronią białą.

Później przebierając się niczym rycerze Jedi, czy złowrodzy Sithowie są atrakcją niejednego zlotu fanów, festynu, czy konwentu pop kultury. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby urozmaicili także twój event swoją obecnością. Zainscenizują spektakularna walkę na miecze świetlne, a później zrobią instruktarz jak obywać się z bronią białą.

Nie potrzeba wiele przygotowań.

Aby zorganizować taką atrakcję nie potrzeba szczególnych środków, czy przygotowań. Wystarczy trochę pustej przestrzeni i przyciemnione światło dla wzmożenia efektu. Rezultat jest natomiast niesamowity. Stanowi nadal coś unikalnego, czego nie doświadczymy w wielu miejscach. Pozostawia niezatarte wspominania, bo w końcu jak często zdarza nam się doświadczyć międzygalaktycznej walki mieczem świetlnym?

Wyobraź sobie radość swoich pracowników kiedy będą mogli wziąć do ręki miecz świetlny i rozegrać spektakularną walkę o z koleżanką, czy kolegą z sąsiedniego biurka o to, kto przez kolejny miesiąc będzie parzył kawę. Wszystko oczywiście przy dźwiękach Marszu Imperialnego. Taka odrobina szaleństwa będzie świetnym motywem przewodnim i idealną formą rozrywki i integracji.