Byłeś kiedyś w labiryncie? Jeśli tak, to z pewnością wiesz, na czym polega ta zabawa. Ile radości a zarazem nerwów niesie za sobą szukanie wyjścia, błądzenie po tych samych ścieżkach czy rozwiązywanie zagadek. Właśnie dlatego powstały labirynty w polach kukurydzy, aby przenieść małe labirynty, które kiedyś przechodziliśmy na kartce papieru, na gigantyczne pola kukurydzy. To świetna rozrywka dla dziwić jak i dorosłych. To sposób na spędzenie aktywnie czasu i pobudzenie umysłu. Jesteście ciekawi? Zapraszamy dalej!

Co kryje się pod nazwą labirynt kukurydzy?

Jest to nic innego jak wielkie pole, na której została zasiana kukurydza. Kiedy dojrzeje do odpowiedniej wysokości, wycinane są ścieżki, które nie zawsze są tymi dobrymi. Labirynt w języku polskim oznacza sytuację bez wyjścia, coś zagmatwanego, skomplikowany splot wydarzeń. Tak właśnie wyglada błądzenie w polu kukurydzy, kiedy to roślina osiąga wysokość do nawet 3 metrów! Powierzchnia całego labiryntu kozę wymościć nawet do kilku lub kilkudziesięciu hektarów. Zabawa potrafi zająć sporo czasu, dlatego warto zaplanować cały dzień na tą atrakcje.
Atrakcja ta jest znana już kilka lat. Zwiedzający mogą sprawdzić swoje zdolności orientacji w terenie a także wiedzę i pamięć. Zwykle, dla ułatwienia wyjścia, rozdawane są plany labiryntu, tak aby każdy bezpiecznie wrócił przed zmrokiem. Gdy mamy do czynienia z labiryntami o wybranej tematyce, na rozwidleniu dróg możemy zauważyć pytania. Dobra odpowiedź prowadzi na dobrą drogę, natomiast zła – na ślepy zaułek.

Dla kogo przeznaczona jest zabawa w polu kukurydzy?

Oczywiście, że dla wszystkich! Jest to świetna atrakcja dla rodzin z dziećmi, dla osób pragnących poczuć dreszczyk emocji i wyrwać się od codziennych obowiązków. Często spotykamy tam również pary na swojej randce, firmy z pracownikami, gdzie grupa ćwiczy wspólną integracje, czy dzieci, które tak obchodzą swoje urodziny. Zalet płynących z skorzystania z tej atrakcji również jest wiele. Poza aktywnością na świeżym powietrzu, możemy w ciekawy sposób pobudzić swoją wyobraźnie, umysł, aby jak najszybciej wydostać się z labiryntu. I ty poczuj się jak bohater filmu przygodowego i odkryj zagadkę wyjścia!

Jako agencja eventowa zajmujemy się organizacją rocznych wydarzeń już od lat. Oferujemy pełne zaangażowanie i pomoc, w zrealizowaniu Waszej oferty. Jesteśmy otwarci na nowe pomysły. Zapraszamy do zapoznania się z innymi naszymi propozycjami. Mamy nadzieję, że się dogadamy!