Czy pomyślałeś kiedyś o zorganizowaniu eventu firmowego, podczas którego głównym punktem programu byłby pokaz sportowy? Ludzkie możliwości bardzo często zaskakują, a profesjonalni sportowcy potrafią oczarować nas swoimi sztuczkami w taki sposób, że bardzo długo będziemy potem pielęgnować te wspomnienia, zastanawiając się jak wiele lat treningów stoi za jego dokonaniami. Sport potrafi być również bardzo widowiskowy, co także z pewnością zaciekawi wszystkich zgromadzonych na sali. Spróbuj czegoś nowego, zorientuj się, jakie grupy pokazowe znajdziesz w swojej okolicy. Na pewno ktoś z nich pozytywnie Cie zaskoczy. Pamiętaj też, że grupy takie często przeprowadzają ciekawe warsztaty po pokazach, angażując wszystkich uczestników.

Parkour & freerun, czyli sztuka przemieszczania się w widowiskowy sposób

Wszelkiego rodzaju karkołomne skoki, salta, przewroty. To wszystko prezentują grupy uprawiające parkour i freerun. To dobrze przygotowani sportowcy, którzy latami ćwiczyli swoje akrobacje, aby móc zaprezentować je szerokiej publice bez ryzykowania zdrowia. Gwarantujemy, że wszyscy na sali z zapartym tchem będą obserwować salta w tył wykonywane z wysokości. Parkour to jednak nie tylko akrobacje, ale również sztuka przemieszczania się przez przeszkody. Właśnie z tego zakresu prowadzone są zajęcia i warsztaty, angażujące wszystkich uczestników po pokazach. To proste elementy, które często można wykonać nawet bez stroju sportowego, dopasowane do umiejętności i możliwości ruchowych wszystkich, niezależnie od płci i wieku.

Sztuki walki

Tradycyjne sztuki walki i samoobrony budują charakter. Prezentują niezłomną postawę sportową osób, które oddały się tej sztuce bezgranicznie. Interesujące widowisko, skupiające się na technikach samoobrony na pewno zaskoczy każdego obserwatora. Następnie mogą zostać zorganizowane warsztaty, opierające się na podstawach samoobrony. Umiejętności te mogą przydać się każdemu w najmniej spodziewanym momencie, dlatego dobrze znać kilka podstawowych trików. Z pewnością wszyscy Twoi pracownicy będą dobrze wspominać takie nauki, zdobyte podczas firmowego eventu.

Wiele, wiele innych

Istnieje jeszcze multum innych sportów, które każdy chętnie obejrzy na żywo. To bardzo budujące i motywujące, oglądać jak wiele lat ciężkiej pracy doprowadziło innych do momentu, w którym mogą przekazywać wiedzę innym. Każdy chce się rozwijać. Umożliwiając to swoim pracownikom zacieśniasz z nimi coraz bliższe kręgi.