Pałac pszczyński – wyjazd do perły Śląska

2021-04-07T22:07:42+02:0004 kwietnia 2021|Agencja Eventowa, Wynajem sprzętu|

Nazywana perłą Śląska, ponieważ zdecydowanie odstaje od smutnego widoku terenów przemysłowych, otaczających ją wokół. Miasteczko ma duszę i urok. Niejedna kamienica pamięta czasy wojny, a nawet wcześniejsze, gdy jeszcze największe miasta na Śląsku nie miały racji bytu. Proponujemy firmowy wyjazd integracyjny właśnie do tego tętniącego życiem miasta.

Dlaczego warto?

– to tutaj na konferencji wydano akt 5 listopada, w którym obiecano utworzenie Państwa Polskiego,

– to tutaj stoi urokliwy Zamek, przyciągający rzesze podróżników,

– to tutaj mieści się zagroda żubrów – zwierząt niespotykanych już na wolności w tej części Europy,

– to tutaj uraczycie się herbatą na wyspie w środku parku, do której prowadzi łańcuch ciekawych mostów,

– to tutaj popływacie białymi łódkami z dawnych lat po jeziorze okalającym park i zamek,

– to tutaj odwiedzicie skansen, przenosząc się wiele lat wstecz, otoczeni piękną roślinnością i drewnianymi konstrukcjami.

Nasza firma zorganizuje niezapomniany wyjazd do tego – niemal baśniowego – miejsca. Nie zabraknie spacerów po brukowanej kostce, zwiedzania wnętrzności zamku, wraz ze zbrojownią, która kryje niejeden sekret, skosztowania przysmaków w lokalnych pracowniach rzemieślniczych, czy podziwiania bogactwa przyrody – wszak zamek znajduje się przy parku – był niegdyś ogrodem księcia, w którym ten przeżył niejedno udane polowanie na jelenie, czy bażanty. A te istne trofea będzie można podziwiać w Zamku lub bażantarni.

Dlaczego kolektywnie?

To miasto jest idealne na wyjazdy firmowe z jednego prostego względu – zachwytem warto się dzielić! A to miejsce niewątpliwie zachwyca i dostarcza ciekawych wrażeń. Aby dać upust emocjom, najlepiej wyjechać ze współpracownikami – poznajcie nowe okoliczności bytowania ze sobą i zamiast dopinać wiecznie sprawy na ostatni guzik, pozwólcie się porwać do świata baśni.

Odpocznijcie wspólnie.

Zachwycajcie się wspólnie.

Warto!

Call Now ButtonSKONTAKTUJ SIE