Dobra zabawa, niespodziewane zwroty akcji i przede wszystkim rozrywka na wysokim poziomie – taka będzie impreza w stylu rosyjskim, którą profesjonalnie możemy dla Państwa przygotować. Poniżej przedstawiamy skróconą listę atrakcji, a także innych istotnych elementów imprezy, które pojawią się na tego typu evencie.

Rozrywka po rosyjsku

Na Waszej imprezie na pewno nie zabraknie spektakularnych rozrywek i degustacji różnego rodzaju alkoholi, które są obowiązkowym punktem imprezy wszystkich wschodnich Słowian. Na początku na stół wiedzie znana śliwowica, która pozowali gościom się odprężyć. Kolejny punkt wieczoru to składanie rosyjskiej broni, czyli Kałasznikowa na czas w drużynach. Grupa, która złoży jak najwięcej reliktów w jak najkrótszym czasie wygrywa butelkę pysznej śliwowicy.

Idąc dalej konferansjer zaprosi wszystkich do obejrzenia turnieju tańca Rosyjskiego, który będzie dodatkowo okraszony muzyką płynącą wprost z instrumentów orkiestry. Następnie pora na kolejne zmagania drużynowe, czyli gra w rosyjską ruletkę oraz wyjmowanie kartek z wróżbą z matrioszek.

Inne rozrywki na takim wydarzeniu to:

• konkurs karaoke,
• pokaz wokalistów śpiewających rosyjskie przeboje,
• turniej tańców słowiańskich,
• kurs rosyjskiego tańca towarzyskiego.

Kuchnia na rosyjskiej imprezie

Wszyscy Słowianie lubią dobre jedzenie i zabawy, więc na evencie nie może zabraknąć degustacji typowo Rosyjskich potraw:

• jajka na twardo ze śledziem i kawiorem.
• bilnowy,
• sałatki z buraków, ziemniaków, ogórków kiszonych i kapusty,
• rosyjska ikra.

Kolejnym punktem kulinarnym tego wydarzenia będzie nauka robienia śliwowicy i innych, typowo rosyjskich potraw.

Organizacja imprezy w stylu rosyjskim

Whatevent to zgrany zespół, który chętnie przygotuje dla Państwa tą imprezę, z dbałością o każdy szczegół. Nie zabraknie przednich atrakcji oraz tradycyjnych, typowo rosyjskich rozrywek. Jeżeli są Państwo zainteresowania współpracą z nami, zapraszamy do kontaktu za pomocą wiadomości na podany niżej adres mail lub telefonu. Czekamy na Państwa zlecenie!