Impreza firmowa to idealna okazja do poznania się w mniej oficjalnej atmosferze. Z tego powodu proponujemy Państwu niesamowite atrakcje oraz perfekcyjną organizację eventu tematycznego. Poniżej przedstawimy swoje pomysły, na najbardziej spektakularne wydarzenie firmowe.

Impreza tematyczna – wieczór duchów

Na tego typu evencie nie zabraknie odpowiednio przygotowanej i dopracowanej scenografii. Lokal zostanie udekorowany z dbałością o najmniejszy szczegół. W oknach pojawią się ciężkie, ciemne zasłony, na parapetach świece w lampionach, a stoły zostaną ozdobione białymi prześcieradłami.

Hostessy przywitają gości kieliszkami mrocznym drinków, a animatorki będą charakteryzować uczestników na mroczne istoty. Atrakcje przygotowane na ten wieczór to: wywoływanie duchów, tworzenie lampionów z dyni, poszukiwanie duchów w pokoju strachów, gra w gości, wróżenie z wosku i kart, degustacja czerwonego wina.

Impreza tematyczna – wieczór francuski

Szyk i elegancja będą wieczorem rozpoznawczym tej imprezy. Kryształy, orkiestra, pięknie ubrane panie, owoce morze, musujące wina, fajerwerki i turnieje tańca towarzyskiego i wiele innych atrakcji. Oprócz tego na gości będą czekały perfekcyjnie dopracowane dekoracje francuskie, które pozwolą im poczuć iście paryski klimat imprezy.

Impreza tematyczna – wieczór średniowieczny

Kolejna propozycja wieczoru integracyjnego to event średniowieczny. Podczas tego wieczoru zagości prawdziwie średniowieczny klimat. Turnieje rycerskie, strzelanie do tarczy, jazda konna, czy biesiada przy suto zastawionym stole. Nie zabraknie również dobrych rozrywek oraz konkursów z nagrodami.

Whatevent przygotuje niepowtarzalny wieczór tematyczny dla Twojej firmy. Możemy na życzenie klienta zmodernizować listę atrakcji, czy scenografię. Organizując imprezę z nami masz również możliwość zaskoczenia gości niesamowitymi dodatkami: foto-budką, występem profesjonalnych zespołów muzycznych i tanecznych, pokazem iluminacji świetlnych, czy sztucznych ogni. Jeżeli masz ochotę na współpracę z nami, zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.