Pokoje zagadek, łamigłówki i presja czasu. Wszystko to oferują nam escape roomy. Jest to idealna forma spędzania czasu razem. W czasie gry będziecie musieli wykazać się kreatywnością, spostrzegawczością, kojarzeniem faktów i zręcznością, aby rozwikłać wszystkie zagadki…

Co to są escape roomy?

Już Wam mówimy. To nic innego jak pokoje z zagadkami, rodzaj interaktywnej zabawy grupowej. Gracze zostają zamknięci w pomieszczeniu, z którego muszą się wydostać. Przecież są na pewno drzwi – powiecie. Otóż nie tutaj. Wyjście z takiego pokoju nie jest takie łatwe jak nam się wydaje. Trzeba przejść szereg zagadek i łamigłówek, aby odkryć zagadkę, jak się z pomieszczenia wydostać. Wszystko wymaga skupienia, logicznego myślenia praz współpracy całej grupy. Każdy pokój to inna historia, inne zagadki i łamigłówki. Jest wiele tematyk, każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. Poza tym, wszystko ma swój ograniczony czas, jak się później przekonacie, stanie się to Waszym największym wrogiem!

Dla kogo są escape roomy?

Dla wszystkich, rzecz jasna! To idealne miejsce dla dzieci, dorosłych, rodziny czy współpracowników. Nawet w sytuacjach, gdzie kogoś nie lubimy, tutaj, trzeba zrzucić na bok wszystkie nienawiści i działać razem. Przecież co dwie głowy to nie jedna! Każda pomoc się liczy. Rodzai pokoi jest wiele, a wybór zależy od naszych bądź grupy preferencji. Najczęściej wybierane to:

  • Klimat horroru z dreszczykiem emocji i przerażającymi postaciami,
  • Fabularne lub przygodowe, gdzie wcielamy się w głównego bohatera bądź bohaterkę opowieści,
  • Klimat science fiction połączony z fantazjami,
  • Detektywistyczne i kryminalne
  • Historyczne i naukowe.

A co, jeżeli zagadka będzie za trudna? Spokojnie, każdy wyjdzie z pokoju cały. Wszystko jest monitorowane przez obsługę, która sprawdza, czy sobie radzimy. Jeżeli nie, podsyła pomocne wskazówki, które otworzą nam oczy na dane zadanie.

Dzień dobry! Z tej strony firma eventowa. Zajmujemy się organizacją wyjazdów, imprez i wycieczek od lat. Z chęcią pomożemy przy wyborze odpowiedniej atrakcji i miejsca na Państwa event. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje. Oferujemy profesjonalizm i staranność przy każdym zleceniu. Czekamy na Waszą wiadomość drogą mailową bądź telefonicznie. Do zobaczenia!