Orientalna atmosfera, pyszne jedzenie i wschodnie rozrywki to przepis na udany wieczór tematyczny. W chwili obecnej wielu z nas podróżuje po świecie, niemniej jednak nie zawsze wystarcza nam czasu, aby odwiedzić wszystkie pożądane przez nas kraje. Orient jest to niezwykły klimat, na który składają się piękne widoki i krajobrazy, wysokie temperatury, ciekawe tańce czy nietypowe stroje. Jest to rejon świata, który warto odtworzyć i przenieść na swój wieczór tematyczny.

Azjatyckie rozrywki

Mieszkańcy państw wschodnich, które cechują się orientalnym charakterem, spędzają bardzo dużo czasu na zabawie. Tańce narodowe oraz nietuzinkowa muzyka idealnie oddają klimat tamtych miejsc. Decydując się na organizacje imprezy tematycznej „Klimat Orientu” musimy zdecydować, które z tamtejszy atrakcji przeniesiemy na nasz event.

Zdecydowanie najpopularniejszą rozrywką wśród azjatów jest taniec brzucha. Praktycznie wszystkie kobiety mieszkające w tamtym rejonie praktykują ten rodzaj ruchu. Podczas eventu warto zapewnić damskiej części możliwość założenia charakterystycznego stroju do tańca brzucha oraz szanse na nauczenie się podstawowych kroków i ruchów ciała. Orientalna muzyka porwie do tańca nawet najbardziej opornych, a ciekawe rytmy wyzwolą ukryte taneczne talenty. Kolejną formą atrakcji będzie stanowisko, na którym wszyscy chętni wytatuują henną arabskie litery- tylko my będziemy wiedzieli co oznacza nasz tatuaż! Charakterystycznym elementem kultury orientalnej są fajki wodne. To element, którego nie może zabraknąć na takiej imprezie tematycznej. Dla wytrwałych możemy zorganizować pokaz wróżenia z fusów, który w Azji jest niezwykle popularny.

Orientalna atmosfera

W celu odtworzenia niespotykanego i gorącego klimatu wschodu musimy stworzyć ciekawą scenerię. Warto przygotować dla gości charakterystyczne namioty wykonane z przewiewnych materiałów, pod którymi goście znajdą miejsce aby usiąść, porozmawiać czy napić się owocowych koktajli. Kolejną ciekawą dekoracją będą sztuczne palmy oraz piasek, który przeniesie nas do ciepłych krajów. Orientalny klimat to także sposób ubierania się tubylców. Jeśli naszym celem jest odtworzenie gorącej atmosfery to zadbajmy o klimatyczną muzykę, duże, orientalne lampy czy dywany we wschodnie wzory.

Organizacja eventu to odpowiedzialne zadanie, nad którym ciężko pracujemy. Każdy szczegół musi być dopracowany i dobrze zaplanowany, aby móc myśleć o towarzyskim sukcesie. Korzystając z rozrywek i scenerii z naszej oferty możecie być spokojni o profesjonalne wykonanie i całościową organizację.