Twoja firma jest zmęczona ciągłą pracą i potrzebuje wyjazdu? A może po rekrutacji pojawili się nowi pracownicy i chcesz ich zintegrować? Jeśli do tego twoja firma znajduje się w Katowicach to dobrze trafiłeś. Whatevent zorganizuje dla Ciebie wyjazd każdego typu. Od wyjazdów integracyjnych po szkolenia biznesowe. Jak jednak działamy organizując takie przedsięwzięcie? Czytaj dalej, a dowiesz się wszystkiego krok po kroku.

Krok 1 – określenie oczekiwań

Na samym początku musisz zaznaczyć dokładnie czego oczekujesz od tego typu wyjazdu. Czy ma to być luźna impreza w gronie znajomych, czy wolisz raczej efektywne szkolenia, które rozluźnią i dodatkowo rozwiną Twoich pracowników? Niezależnie od tego co wybierzesz postaramy się spełnić Twoje oczekiwania.

Krok 2 -wybierz miejsce i czas

To jeden z najważniejszych kroków bez którego nie będziemy w stanie pójść dalej. My zaproponujemy Ci kilka ciekawych miejsc. Ty wybierzesz spośród nich te, które będą odpowiadać Twoim oczekiwaniom. Jeśli chodzi o czas Twojego wydarzenia, to wspólnie ustalimy termin, który będzie pasować Twoim pracownikom.

Krok 3 -atrakcje na wyjeździe

Spośród wszystkich naszych atrakcji będziesz mógł wybrać tę, która najbardziej Ci odpowiada. W swojej ofercie posiadamy różnego rodzaju atrakcje, które z pewnością przypadną do gustu Tobie oraz Twoim pracownikom.

Chcesz zorganizować z nami swoje wydarzenie na terenie Katowic? Nie czekaj i skontaktuj się z nami. Oferujemy najróżniejsze atrakcje, które z pewnością Ci się spodobają. Dodatkowo gwarantujemy Ci najlepszą organizację.