Są takie eventy, które zapadają w pamięć nie ze względu na muzykę porywającą do tańca, gwiazdy wielkiego formatu na scenie czy atrakcje, które skutecznie podnoszą poziom adrenaliny, ale ze względu na niezwykły klimat. Śmiało możemy powiedzieć, że niektóre eventy są wprost magiczne. Chcesz, aby Twój event również zapisał się w pamięci gości, jako niezwykle klimatyczny?

Mamy dla Ciebie propozycję atrakcji, która odmieni Twój event i nada mu charakteru, o którym uczestnicy będą mówić jeszcze długo. Jest to atrakcja dość niepozorna, choć efekt, jaki potrafi stworzyć wprawia w zachwyt. O czym mowa?

Latające lampiony

Latające, podniebne lampiony to niezwykła atrakcja na każdy event. Są one wykonane z lekkiego papieru, odpornego na ogień. Na specjalnym stelażu umieszczona jest kostka paliwowa, która po zapaleniu unosi lampion ku niebu. Lampiony potrafią unosić się naprawdę wysoko. Ich lot trwa około 10-15 minut. Po tym czasie powoli spadają one na ziemię. Podniebne lampiony występują w różnych kolorach – od czystej bieli, przez delikatne pastele, aż po te soczyście nasycone odcienie.

Tradycja wypuszczania podniebnych lampionów zapoczątkowana została w Chinach i Tajlandii. Ma ona w tych krajach charakter wręcz rytualny. Nie polega ona jednak na samym podpaleniu lampionu i wypuszczeniu go w przestworza. Na każdym lampionie zapisywane są życzenia, które, według tamtejszych wierzeń, mają spełnić się tylko wtedy, gdy lampion uniesie się do nieba. Z tego względu podniebne lampiony nazywane są także lampionami szczęścia.

Podniebne lampiony na dobre zagościły także w Polsce. Chętnie wypuszczane są one na wszelkiego rodzaju imprezach – ślubach, urodzinach, rocznicach czy balach sylwestrowych. Sprawdzą się one na każdym evencie, na którym zechcesz stworzyć niepowtarzalny klimat. Podniebne lampiony, szczególnie wypuszczone w dużej grupie, wyglądają na niebie wręcz bajecznie!

Stwórz niezwykły klimat z Whatevent

Podniebne lampiony to atrakcja, której nie może zabraknąć na Twoim evencie? Skontaktuj się z nami, a dostarczymy na Twoją imprezę dowolną ilość lampionów w wybranych kolorach. Jesteśmy przekonani, że dzięki nim klimat Twojego eventu będzie wprost magiczny.