Kinder Party to przede wszystkim zabawa, rozrywka i moc atrakcji, które pokochają każde dzieciaki. Często jednak nasze pomysły się wyczerpują i zupełnie nie wiemy, czym zainteresować maluchy, by dobrze się bawiły i przede wszystkim nie nudziły. Dzisiaj Ci pomożemy. Sprawdź, jakie atrakcje wyczarowaliśmy dla najmłodszych. Gwarantujemy, że nie wieje banałem i nudą!

Zabawa na 102 – rozrywka godna dziecięcej uwagi

Przede wszystkim nie może to być nic banalnego, ponieważ pociechy szybko się znudzą i zapadną w senność. Co możemy wymyślić, by tak się nie stało? Każde małe dziecko lubi kolorować, rysować, przebierać się, odgrywać scenki z bajek i kreskówek, i śpiewać. Dlatego poniżej znajdziesz kilka pomysłów w tym nurcie.

  1. Wieczór karaoke.
  2. Malowanie twarzy.
  3. Wystawianie scenek na podstawie znanych bajek.
  4. Przebieranie się w postacie z legend i baśni, i wystawienie teatrzyku.
  5. Wspólne gotowanie lub pieczenie ciasteczek.
  6. Konkursy z drobnymi nagrodami.
  7. Manekin challenge.
  8. Rysowanie siebie nawzajem.
  9. Taniec do dziecięcej muzyki.
  10. Mini zawody sportowe.

Przerwa na jedzenie – stół z przysmakami dla dzieci

Dzieci długo nie wytrzymają bez przekąsek. Zwykłe chipsy, chrupki, ciasta, czy kolorowe napoje to nuda. Postawmy na coś oryginalnego. Kolorowe koreczki z warzyw i owoców, ślimaki z parówek, sałatki, lody z ozdobami, warzywna i kolorowa pizza, drinki z palemką ze świeżych soków, czy przezroczyste galaretki z bitą śmietaną i owocami.

Dekoracje na Kinder Party

Kolorowe balony, zamki, drzewa, zwierzątka z tektury, serpentyny, girlandy, kolorowe kubki i talerzyki, serwetki złożone we wzory z origami, ruchliwa muzyka i plakietki z imionami na stole. Ma być kolorowo, wesoło i zabawnie! Pamiętaj również, by nie podawać dzieciom zbyt gorących posiłków, czy napoi. Warto zadbać także o to, by na Kinder Party dla maluchów nie pojawiły się zbyt ostre sztućce i inne narzędzia. Dzięki temu zabawa będzie bezpieczna i wesoła.