Nowości branżowe i nie tylko

            Targi to zawsze okazja do spotkania się w branżowym gronie, wymienienia doświadczeń i zapoznania się z nowinkami. To również szansa na dotarcie do szerokiego grona nowych odbiorców i potencjalnych klientów, którzy przybędą na targi jako zwiedzający. I to właśnie na zwiedzających powinna skupić się uwaga zarówno organizatorów, jak i pojedynczych wystawców. Odpowiednie zaprezentowanie się wzmacnia szansę na zostanie zapamiętanym, a więc i na zyskanie nowego klienta. By to osiągnąć, przyda się profesjonalna pomoc!

 

Jesteś organizatorem targów budowlanych?

            Organizacja targów to gigantyczne przedsięwzięcie, wymagające ogromu pracy i dbałości o szczegóły. Jednak kiedy już nadejdzie dzień wydarzenia, organizatorzy nie mogą sami zająć się wszystkim. Rejestracja uczestników, witanie zwiedzających, udzielanie informacji, a nawet oprowadzanie szczególnie ważnych gości – to odpowiedzialne zajęcia. Do ich wykonania najlepiej jest zatrudnić hostessy i hostów. Wyposażeni w swoją wiedzę i umiejętności z zakresu obsługi klienta, uprzejmi i cierpliwi, a w razie potrzeby znający także języki obce – to najlepsze osoby do tych zadań!

 

Chcesz zorganizować stoisko na targach budowlanych?

            Również na pojedynczych stoiskach hostessy i hości mogą okazać się nieocenieni. Nie każdy przedsiębiorca ma możliwość samodzielnie prowadzić swoje stoisko, a szkoda byłoby przegapić okazję do zaprezentowania się na dużym wydarzeniu. Nic prostszego – hostessy i hości doskonale poradzą sobie z prezentacją oferty i wskażą gościom źródła szczegółowych informacji. Są przygotowani do tego, by szybko przyswoić niezbędną wiedzę i przekazać ją w sposób przystępny, a jednocześnie perswazyjny. Można im zaufać!

 

Hostessy i hości gotowi do akcji!

            Gdzie jednak znaleźć odpowiednie osoby? Nie trzeba szukać daleko – zgłoś się do Whatevent! Jesteśmy agencją eventową. W naszej karierze byliśmy na niejednych targach, wiele z nich sami zorganizowaliśmy, a praca hostessy nie ma przed nami żadnych tajemnic. Korzystając z naszego doświadczenia, wybierzemy najlepszych kandydatów do zadań, jakie wskażesz. Polecamy tylko najbardziej kompetentne osoby, posiadające odpowiednie umiejętności i wiedzę. Możesz być pewien, że obsługa Twoich targów czy stoiska będzie stała na najwyższym poziomie!