Przebieranie się i wcielanie w inne postaci zawsze jest czymś kreatywnym i nietypowym. Być może tak lubimy tego typu eventy, bo są w gruncie rzeczy niepopularne? Bal przebierańców w stylu leśnych elfów to event, jakiego świat jeszcze nie widział. Elfy to stworzenia ze świata fantasy. Mają specyficzną urodę i dobre serce. Ich wydłużone i charakterystyczne uszy, przysłonięte przez włosy, poświadczają to, iż nie pochodzą z plemienia ludzkiego.

Jak fantastyka wpływa na rozwój człowieka?

Realizm polega na tym, by rozmawiać albo odtwarzać to, co jest rzeczywiste – takie, jakim jest. Z kolei świat baśni albo fantastyki opiera się nie na tym, co jest realne, ale odwołuje się do najdalszych zakamarków naszej wyobraźni. Dzięki temu rozwijamy się i nasz potencjał prowadzi nas tam, gdzie nawet nie wiedzieliśmy, że możemy się znaleźć! Dlatego też należy stwierdzić, że fantastyka bardzo dobrze wpływa na rozwój człowieka oraz jego samopoczucie – każdy z nas lubi wchodzić przecież do innego, magicznego świata.

Jakie atrakcje muszą się pojawić na ten imprezie?

  1. Fontanna z czekoladą w kształcie drzewa – bo drzewa i las to nieodłączny element świata fantastycznego, w którym mieszkają owe dobre leśne stworzenia,
  2. Girlandy w kształcie liści z aforyzmami lub zadaniami do wypełnienia – spadające z drzew liście będą przewodnikiem po całej imprezie i pomogą uczestnikom – czy to dużym, czy to małym, jeszcze lepiej się odnaleźć na balu,
  3. Muzyka z bajek i filmów fantasy – muzyka łagodzi obyczaje, wprowadza w świat przedstawiony, uczy i uspokaja, a nade wszystko, pozytywnie nastraja do życia i dobrego przeżycia danej imprezy.

Ubraliśmy tę ofertę w słowa, a teraz Wy przebierzcie się w leśne elfy i biegnijcie na bal! Jest to okazja do poznania nowych osób, zintegrowania się z innymi lub zaciśnienia istniejących już więzi. Ten event można zorganizować na wiele różnych okazji – od urodzin, poprzez imprezę w szkole, skończywszy na festynie. Dzieci to przyszłość naszej rodziny oraz kraju, dlatego tak ważne jest, aby dbać o ich rozwój nie tylko poprzez edukację, ale także dzięki dobrej zabawie w szkole i poza nią. Serdecznie zapraszamy do kontaktu, jeśli ta oferta Was zainteresowała!