Wyobraź sobie gorące palące słońce, piaszczystą plażę, na której ustawione są leżaki i parasole. Nieopodal rozpościera się błękitna laguna, z cudownie przejrzystą wodą. Sielski obrazek, prawda? To teraz wyobraź sobie, że możesz mieć to wszystko… na własnej imprezie! Jak to jest możliwe? Wystarczy, że zaufasz naszej agencji i pozwolisz przenieść się w ciągu kilku chwil wprost na hawajskie plaże.

Impreza po Hawajsku

Hawaje to temat szczególnie gorący w zimie – nie ma to jak zrelaksować się na evencie przepełnionym – co prawda sztucznym, ale nadal – słońcem. Nasza agencja w każdym punkcie w Polsce, wykreuje na potrzeby Twojej imprezy, hawajski klimat. Znajdzie się miejsce na sztuczną plażę, jednakże z prawdziwym, nadmorskim piaskiem (w końcu swoją siedzibę mamy w Trójmieście). Do tego wysokie palmy kokosowe i fototapeta z widokiem na ocean. Imitacja nadmorskiego wybrzeża a pewno wpłynie bardzo pozytywnie na zgromadzonych gości. Leżaki, krzesełka i hamaki koniecznie muszą wypełnić pomieszczenie. Pojawią się także stoliki z dekoracjami w postaci ananasów i drinków z palemką. W przestrzeni zawisną kolorowe girlandy i obowiązkowa pinata. Nie zabraknie oczywiście rodzinki sztucznych, różowych flamingów i papug, nadających charakterystyczny dla Hawaii klimat. Część pomieszczenia może także imitować pokój w jednym z wyspowych kurortów. Na ścianie pojawi się okno, z którego widok będzie skierowany wprost na niebiańską wyspę. Dekoracyjne lampiony i wiszące, kolorowe girlandy z hawajskich kwiatów oraz pompowane baseniki skonstruowane dla zimnych napoi sprawdzą się doskonale. W takich warunkach na pewno każdy poczuje się jakby był na wakacjach.

Whatevent udekoruje Twoją imprezę

Przez lata działalności zgromadziliśmy tysiące dekoracji na różne okazje. Możesz je znaleźć klikając na ”dekoracje tematyczne na wynajem”. Stworzenie hawajskiego klimatu to dla nas tylko kilka godzin pracy, a dla Ciebie i Twoich gości – niezapomniane wrażenia i tropikalna zabawa do białego rana. Gwarantujemy najwyższą jakość obsługi, a także fachowe doradztwo. Na specjalne zamówienie jesteśmy w stanie spełnić każde Twoje dekoracyjne życzenie.