Celebrowanie urodzin jest niezwykle ważne, tym bardziej, jeśli ma się odbyć w gronie najbliższych. Jest to świetna okazja do odprężenia się, zrelaksowania i po prostu dobrej zabawy. Proponujemy Wam dzisiaj wyjazd urodzinowy pracownika z całą ekipą do escape roomu w wersji nietypowej, bo zorganizowanej na świeżym powietrzu! Jest to prawdziwy hit pracowniczy. Warto zatroszczyć się o jubilata, bo wspólne rytuały i świętowanie zdecydowanie poprawia atmosferę w pracy i wydolność pracowników.

Co daje celebrowanie urodzin?

  1. dobrą zabawę ze znajomymi
  2. zamykanie kolejnych etapów życia
  3. okazję do integracji
  4. docenianie samego siebie
  5. sprawienie sobie miłego prezentu
  6. poświęcanie czasu samemu sobie i najbliższym

Zabawa w uciekanie z pokoju

Niesie ze sobą mnóstwo benefitów. Lepiej dogadujecie się w grupie, potraficie się dobrze komunikować, razem osiągacie sukcesy w odgadywaniu kolejnych zagadek i tajemnic. Po prostu dobrze się bawicie. Warto się bawić niezależnie od wieku, bo często jesteśmy dzisiaj zmęczeni pracą i obowiązkami. Nie będziemy ich dobrze wykonywać, jeśli nie będziemy odpoczywać i dostarczać sobie nieco fun’u. Dobrze by było, abyście skontaktowali się z nami w celu omówienia szczegółów oferty, a być może znajdziecie tu dokładnie to, czego szukacie!

Pragniemy się gorąco przedstawić – jesteśmy firmą eventową, która jest zakręcona na punkcie organizacji różnego rodzaju wydarzeń. Z chęcią zajmiemy się też Waszym, więc jeśli trud organizacyjny Was przerasta, to koniecznie skontaktujcie się z nami, a pomożemy Wam przejść przez ten proces zupełnie spokojnie i radośnie. Zapewniamy, że świadczymy nasze usługi kompleksowo i komplementarnie, dlatego niczym nie będziecie musieli się już martwić. Serdecznie zapraszamy i do usłyszenia!