Organizacja imprezy na czerwonym dywanie to wysokiej rangi propozycja sposobu świętowania jubileuszy czy uczczenia ważnych osiągnięć biznesowych. Dzięki odpowiedniej scenografii i zaplanowanym atrakcjom możesz przenieść się do Hollywood z dowolnego miejsca, z którego tylko chcesz.

Czerwony dywan Hollywood

Czerwony dywan uważany jest za symbol prestiżu i choć w pierwszej kolejności przywodzi na myśl zazwyczaj hollywoodzkie gale filmowe, np. w postaci ceremonii wręczenia Oscarów, historia jego popularności sięga znacznie dalej. Według jednej z teorii jego zastosowanie podczas ważnych uroczystości wprowadzono w czasach średniowiecza, kiedy to witano na nim rycerzy powracających z krucjat. Za panowania dynastii królewskich czerwony dywan używano podczas ceremonii koronacyjnych czy innych obrzędów. Warto wspomnieć, że czerwień uważana była za barwę królewską kojarzącą się z honorem. Współcześnie czerwony dywan podkreśla wyjątkowość wydarzenia i ma za zadanie wyróżniać celebrytów czy inne znane osobistości.

Czerwony dywan na imprezę firmową

Planując imprezę firmową z okazji niedawno osiągniętego sukcesu, warto rozważyć wybór eventu w stylu Hollywood. Najważniejszą kwestię stanowi oczywiście wynajem czerwonego dywanu, ale do stworzenia atrakcyjnego wystroju przydatne mogą okazać się również inne dekoracje. Istotny element to także zadbanie o odpowiednie oświetlenie. Efektowne mogą okazać się lustrzane kule i rozmaite reflektory emitujące kolorowe światła. Wyjątkowego klimatu dodałby sztuczny żywopłot z lampkami, a złote dekoracje kojarzone z luksusem jeszcze bardziej podniosą prestiż wydarzenia. W tej kwestii można postawić na eleganckie wazony albo świeczniki. Żywe kwiaty na stołach i plakaty filmowe na ścianach to dobry patent, by dodać scenerii charakteru. Miłym wyróżnieniem dla gości byłoby przygotowanie eleganckich tabliczek imiennych.

Idealną atrakcją wpasowującą się w klimat tematycznej imprezy firmowej z wykorzystaniem czerwonego dywanu są wszelkiego rodzaju występy artystyczne. Innym pomysłem jest wynajęcie projektora do wyświetlania filmów lub prezentacji multimedialnych związanych z osiągnięciami firmy, a tzw. „ściana sławy” z fotografiami pracowników firmy to świetna alternatywa dla hollywoodzkiej Alei Gwiazd, która z pewnością im się spodoba.

Poczuj się jak gwiazda i postaw stopę na czerwonym dywanie, który rozwiniemy specjalnie dla Ciebie. Cenimy sobie jakość usług i zadowolenie naszych klientów.