Czy jako team leader nie marzyłeś nigdy o zorganizowaniu swoich pracowników wydarzenia, które ma szansę połączyć pokolenia? Sprawić, by rodziny całego zespołu spotkały się w jednym miejscu, wspólnie korzystając z przyjemności spędzanego razem czasu – zwykłych rozmów, ciekawych atrakcji, wymiany poglądów, kosztowania jedzenia? Jeżeli tak, mamy dla Ciebie propozycję, która jest w stanie spełnić te wszystkie warunki! Zachęcamy do zapoznania się z naszymi inspiracjami dotyczącymi firmowego eventu rodzinnego z motywem tematycznym bajek Disneya! To wyjątkowa koncepcja, będąca zaproszeniem dla wszystkich pracowników do uczestnictwa w budowaniu pewnego rodzaju jedności i poczucia wzajemnego zrozumienia. Gwarantujemy, że na naszym wydarzeniu równie dobrzą mogą bawić się zarówno dorośli, jak i dzieci.

Disney – symbol szczęśliwego dzieciństwa

Bajki Disneya dla wielu pozostają nieodłącznym symbolem dzieciństwa: niekończącej się zabawy, radości, a niekiedy i łez wzruszenia. Disneyowscy bohaterowie na stałe zapisali się na kartach historii, stając się uwielbianymi przez dzieci postaciami, których wizerunek jest powielany na wielu gadżetach i akcesoriach, zabawkach, a nawet przedmiotach codziennego użytku! Idealny event rodzinny, który posiada specjalny motyw tematyczny to taki, który w doskonałych proporcjach służy rodzicom i dzieciom, budując pomost więzi między nimi, a także stwarzając okazję ku powstaniu nowych, na przykład dzięki znajomościom z członkami całej firmowej grupy. Jakie atrakcje (według nas) mogą znaleźć się w jego harmonogramie?

  • animatorzy przebrani za postaci Disneya, prowadzący zabawy dla dzieci,
  • kącik Disneyowskich bajek (mini-kino),
  • zawody angażujące rodziców (pracowników) i ich dzieci – quiz dotyczący wiedzy o bajkach,
  • szwedzki stół, charytatywne licytacje płyt dvd z bajkami Disneya, wspólna zabawa przy muzyce

Jeżeli firmowy event rodzinny utrzymany w takiej stylistyce przemawia do Ciebie jako dobrze skonstruowany, niebanalny koncept, czekamy z niecierpliwością na kontakt! To może być wyjątkowa okazja, aby stworzyć coś oryginalnego i zapamiętanego na długo przez cały firmowy zespół.