Zabawy z wykorzystaniem różnych stref rozrywki, wielkie baseny z kulkami i tory przeszkód – to wszystko znajdziemy w parkach trampolin. Jednym z największych sieci parków w Polsce jest JUMPCITY. Udowadnianą nam, że walka z grawitacją jest możliwa! Mnóstwo atrakcji, doświadczeni trenerzy i świetna atmosfera, jakiej nie znajdziecie w żadnym innym parku. Jesteście zainteresowani? Zapraszamy dalej!

Co oferuje nam JUMPCITY?

W każdym parku znajdziecie mnóstwo atrakcji takich jak: baseny z gąbkami, tory przeszkód, trampoliny sportowe, arena z koszami do ćwiczenia wsadów, arena przeznaczona do gru w zbijaka czy wiele wiele innych ciekawych trampolin. Organizatorzy dzielą się swoją pasją przez co poszerzają swoje grono zapaleńców. Wszystko dopełnia strefa gastronomiczna, przy której nikt z gości nie wyjdzie z pustym żołądkiem.

Dlaczego warto odwiedzić park trampolin?

Powodów jest mnóstwo. Poza świetną rozrywką jaką daje nam zabawa na trampolinie, poprawiamy naszą ogólną kondycję, można powiedzieć, że wykonujemy trening cardio. Uwierzcie nam na słowo, że skakanie może wymęczyć człowieka. Wspomaga koordynację ruchową, zwłaszcza wtedy, gdy mamy do pokonania skomplikowany tor przeszkód. Wpływa na nasze samopoczucie, rozładowywuje emocje i poprawia nastrój. Chodź skakanie na trampolinie może wydawać się nudne, to na pewno tak nie będzie w parku trampolin. Możecie nam wierzyć bądź nie, ale dajemy słowo!

Co spakować na taki wyjazd? Po pierwsze strój sportowy. Taki będzie najwygodniejszy. Komfort liczy się tu najbardziej. Po drugie skarpetki antypoślizgowe. Mało kto o tym wie, ale jest to właściwie najważniejsza cześć całego stroju. Są one dostępne zaraz po wejściu na park. Zapewniają one przyczepność i zapobiegają poślizgnięciu się na trampolinie. To zapewnia wiedzę bezpieczeństwo użytkowników. I pamiętajcie oczywiście o rozgrzewce, aby Wasze ciało nie dostało szoku. Jest to podstawa. Rozgrzewkę możemy wykonać sami, bądź poprosić trenera o pomoc. Całą piecze nad Wami będzie sprawować wykwalifikowany trener, który w razie czego będzie służył pomocą. Objaśni wszelkie zasady, których koniecznie trzeba przestrzegać.

Parki trampolin są w stanie dać sporo frajdy i uśmiechu na twarzy nie tylko dzieciom ale także dorosłym. Zalet chodzenia do parków jest wiele, a placówek z czasem robi się coraz więcej. Ważne aby przełamać lęk i dać się ponieść dziecięcej fantazji. Gwarantujemy, że nie pożałujecie! Zapraszamy do kontaktu, aby uzgodnić wszystkie szczegóły dotyczące tej skocznej przygody!