Wynajem neonowych pochodni

2022-01-13T19:40:27+01:0012 stycznia 2022|Agencja Eventowa, Wynajem sprzętu|

Pochodnie to akcent zarówno pierwotny, jak i współczesny. Dzięki swemu uniwersalizmowi, sprawdzą się na wielu różnorakich imprezach, bez względu na ich charakter i profil. Ich celem jest oświetlenie drogi swoim płomiennym, jaskrawym blaskiem. Dzisiaj – dzięki elektryczności – nie potrzebujemy ich do tego, aby widzieć. Pochodnie są więc teraz elementem dodatkowym, który wprowadza klimat, tworzy odpowiednią atmosferę, jest ciekawą dekoracją, a nawet scenografią.

Na jakich imprezach pochodnie mogą się doskonale sprawdzić?

  1. Na imprezie w stylu jaskiniowców – w czasach, gdy ludzie żyli w jaskiniach, jedynym źródłem światła było albo to pochodzące ze Słońca, albo z ogniska. Z czasem zajęto podpalać także kraniec gałęzi, aby zabierać światło (i ciepło) ze sobą.
  2. Rocznicy ślubu – W tej okoliczności pochodnie będą elementem wprowadzającym romantyzm, delikatność i przytulny nastrój.
  3. Wieczorze panieńskim – A powszechnie wiadomo, że kobiety lubią nie tylko świece i piękne aromatyczne oleje, ale także niebanalne światło, czy to zlokalizowane w lampach, czy innego typu sprzętach – jak pochodnie.
  4. Imprezie studenckiej – tym bardziej, jeśli jej styl odpowiada w pełni charakterowi pochodni.

Od światła zależy klimat całej imprezy – dlaczego?

Światło nastraja nas do danych okoliczności. Gdy jest mocne i wyraziste, od razu jesteśmy bardziej „żywi” i gotowi na działanie. Gdy jest minimalnie przygaszone, nastrajamy się do odpoczynku i spokojnej rozmowy. Natomiast kolorowe, mieniące się światła śmiało zapraszają nas na parkiet. Światło może być naturalne, białe lub kolorowe. W zależności więc od jego rodzaju, możemy kształtować nastrój naszego eventu.

Jeśli pragniecie, by Wasz event zabłysnął jak zorza, lub chcecie go nieco przygasić, wprowadzając niepowtarzalny, tajemniczy nastrój, świetnie trafiliście. Pochodnie z pewnością pomogą Waszemu eventowi rozświetlić oblicza wszystkich zebranych uczestników. Jeśli macie do nas jakiekolwiek pytania, zachęcamy do zadawania pytań, a na pewno rozwiejemy Wasze wątpliwości. Zapraszamy!

Call Now ButtonSKONTAKTUJ SIE