Zapraszamy Cie w podróż dookoła świata, podczas której zwiedzisz 5 dowolnie wybranych przez siebie Państw. Przygotujemy wyprawę z dbałością o każdy szczegół, a przede wszystkim idealnie sprawdzimy się w wymyślaniu scenografii i co ważniejsze, odjazdowych atrakcji które pokochają wszyscy uczestnicy tej imprezy.

Jeżeli masz ochotę sprawdzić, jak może wyglądać taki event to koniecznie przeczytaj ten tekst do końca. Gwarantujemy, że nie pożałujesz wzięcia udziału w tym wydarzeniu.

Scenograficzne różnorodności na zamówienie

Podróż dookoła świata to czas, kiedy poznacie aż 5 różnych Państwa. To od Was zależy finalny wybór krajów, w rytm których macie ochotę się bawić. Na przykładzie pokażemy Ci, jak może wyglądać event podczas którego zwiedzicie Francję, Amerykę, Czechy, Niemcy i Indie. Zaczynamy!

Na początek zajmiemy się odwiedzinami Francji, czyli na pewno wjedzie wieża Eiffel i związane z Paryżem dekoracje. Następnie w rytm Amerykańskiej muzyki zawiśnie flaga tego kraju oraz postawiona zostanie statua wolności. Podczas podróży do Czech, towarzyszyć Wam będzie ich flaga oraz przede wszystkim dekoracje regionalne.

Kolej na Niemcy? Stwórzmy zatem klimat popularnego Octoberfest oraz kolorów i dodatków Bawarii. Przystanek w Indiach to smak egzotyki, kultu słonia, kolorowych dywanów oraz tańca brzucha. Teraz pora na atrakcje tego wieczoru!

Rozrywka w 5 kolorach – atrakcje

Podczas tej wycieczki poznacie zabawy aż 5 krajów.

W rytmie Francji:

• degustacja serów, budowanie wieży Eiffel, podróż do Disney Landu.

W klimacie Ameryki:

• konkurs na największego hamburgera, malowanie flagi, wspinaczka na statuę wolności i palenie znicza.

W podroży do Czech:

• Degustacja syra w panierce oraz piwa, czeskie koło fortuny, kabaret.

Wycieczka na Octoberfest:

• Degustacja różnych gatunków piwa, mierzenie w pasie, rozbijanie beczek, pieczenie dzika.

Czas na Indie:

• taniec brzucha, casting na maharadże, malowanie henną, podróż na słoniu.

Jak widać event w stylu dookoła świata to mieszanka wielu kultur, tradycji i rozrywek. Co lepsze, bez wyjeżdżania z własnego miasta. Brzmi świetnie? W takim razie zapraszamy do współpracy. Pisz do nas wiadomość mail lub zadzwoń!