Wyjazdy firmowe organizowane są po to, aby przeszkolić pracowników, zintegrować ze sobą lub stworzyć coś niezwykłego dla firmy, ale w zupełnie w innym miejscu niż siedziba działalności. Najczęściej odbywają się w weekendy i są połączone z odpoczynkiem i relaksem. Można wtedy aktywnie uczestniczyć w zajęciach, które organizowane są pobocznie, jako uzupełnienie planu całego dnia wyjazdu.

Dlaczego warto wybrać spa na firmowy wyjazd?

Poza samym SPA i  miejscem hotelowym jakie jest powiązane z tym rodzajem wypoczynku,  można zwiedzić najbliższe otoczenie czy skorzystać z sal konferencyjnych i szkoleniowych, wypoczynku przy bilardzie, ping-pongu lub innych atrakcjach np. tenisie, grze w siatkówkę, relaksu w saunie i na masażu.

Taki wyjazd pozwoli wszystkim pracownikom na relaks przed nowym tygodniem pracy, i dzięki temu nie odczują, że wyjazd firmowy odbywał się w weekend i miał za zadanie przedłużyć ilość pracy o te 2 dni. SPA jest w stanie sprostać wszystkim oczekiwaniom, i jest skierowane zarówno do tych, którzy chcą wypocząć, jak i do tych, którzy lubią jak dużo się dzieje.

Zabiegi SPA, które można zorganizować dla firmowego zespołu

Jedną z ulubionych atrakcji ludzi jest jacuzzi oraz sauna, które zrelaksują całe ciało, duszę i umysł.

Liczne masaże całego ciała, ale także twarzy, rąk, nóg, mogą być skierowane do każdego uczestnika wyjazdu i zorganizowane w tym samym czasie, przed wcześniejszym zamówieniem i zablokowaniem terminów na ten sam dzień i godzinę. W zależności od ilości pracowników, obsługa SPA przygotuję i zapewni odpowiedni relaks różniący się od siebie inną ofertą zabiegu wykonania masażu. Nie trzeba będzie przesuwać czy wykorzystywać czasu po szkoleniach lub konferencji, ataki rodzaj SPA zostanie zaplanowany odgórnie, aby każdy z uczestników skorzystał z oferty miejsca, w którym się znalazł.

Uczestnicy wyjazdu mogą skorzystać także z usługi manicure, pedicure, i zabiegów kosmetycznych. Najczęściej wykorzystywane są te działy przez kobiety, ale i mężczyźni, jak mają okazję wypielęgnować paznokcie u rąk i stóp to chętnie z tego skorzystają. Mężczyźni lubią korzystać z masaży przeznaczonych specjalnie dla nich, na oczyszczenie skóry, lub masażu z peelingu całego ciała, który jednocześnie relaksuje i masuje plecy. Dla kobiet takich zabiegów jest zdecydowanie więcej, ponieważ panie są chętniej otwarte na przetestowanie na własnej skórze różnych kosmetycznych specyfików i możliwości, które upiększą skórę i zrelaksują psychicznie.