Impreza tematyczna, a może firmowy wieczór integracyjny? Kiedy warto zainwestować w wypożyczenie sztucznej plaży i zagwarantować gościom przeniesienie się w tropiki bez wyjeżdżania z kraju? Dzisiaj przedstawimy, dlaczego warto wypożyczyć tego typu sprzęt na swoje wydarzenie. Podpowiemy również, jak zorganizować event z udziałem sztucznej plaży.

Na jaką imprezę opłaca się wynająć plażę?

Odpowiedź nasuwa się sama: egzotyczną, z tematem tropików w tle i przede wszystkim, kiedy chcemy zaskoczyć gości czymś wyjątkowym. To jednak nie wszystko.

Tego typu inwestycja świetnie sprawdzi się także na eventach, organizowanych zimą. Nie musimy przecież wyjeżdżać na drugi koniec świata, by zrelaksować się pod palmą gdy za oknem mróz i śnieg.

Dlaczego warto wypożyczyć tego typu sprzęt?

Pobudza on wyobraźnię uczestników, wprawia w słoneczny nastrój i od razu powoduje, że event staje się w ich oczach wyjątkowy, nietuzinkowy i atrakcyjny. Poza tym jej wynajęcie nie kosztuje fortuny, a dobry humor uczestników i ich zaangażowanie w uroczystość oraz pozytywny odzew gwarantowane.

Jak zorganizować party z udziałem sztucznej plaży?

Najlepszym pomysłem będzie oczywiście zaplanowanie eventu tematycznego. Dla przykładu zapraszamy gości na imprezę w stylu Hawajskim. Wynajmujemy plażę i wymyślamy rozmaite atrakcje rodem z gorących Hawaii.

Jest również łatwiejszy sposób. Możemy poprosić o pomoc Whatevent, agencję z doświadczeniem i mieć z głowy sprawy organizacyjne oraz zyskać pewność, że impreza zostanie zaplanowana zgodnie z najnowszymi trendami, spełni oczekiwania gości i okaże się spektakularnym wydarzeniem, które wszyscy zapamiętają na długi czas.

Jeżeli są Państwo zainteresowani współpracą z nami oraz wspólnym stworzeniem niesamowitego wydarzenia, to serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.