Hologramy to nowoczesne technologie, wykorzystywane coraz częściej na imprezach, eventach i promocjach. Technologia hologramu pozwala na wyświetlanie na niewidocznej dla widzów powierzchni obrazu, zrealizowanego i zaprojektowanego tak, aby uczestnicy mogli zobaczyć głębię i przestrzeń w płaskim obrazie. Coraz nowsze technologie pozwalają już na zastosowanie hologramu, na przykład na konferencji i są one wielkości sceny czy ściany w danym pomieszczeniu. To naprawdę dużo. Dzięki wykorzystaniu hologramów posiadamy możliwość prezentacji różnorodnych materiałów.

Hologramy najczęściej kojarzymy z filmów fantastycznych, a teraz są dla nas dostępne i możemy zachwycać uczestników naszego wydarzenia hologramem przykładowo człowieka w rzeczywistym rozmiarze. Możemy dzięki temu mieć konferansjera na scenie i konferansjera wśród słuchaczy. Dzięki możliwości nagrania aktorów i tym podobnych osób, możemy stworzyć konwersacje, debatę na konferencji, a’la mediator-mediator. Zazwyczaj techniki hologramowe wykorzystywane są na prestiżowych imprezach z dużym rozmachem, jednak ze względu na spadające ceny wyświetlania treści w takiej formie, zaczęły się pokazywać również na wydarzeniach mniejszego pokroju w celu wzbudzenia zainteresowania i zwiększenia liczebności potencjalnych odbiorców. Zdecydowanie projekcje 3D, a w szczególności stworzona holograficzna postać osoby, z pewnością przyciągną wzrok i same za siebie stworzą wielkie widowisko artystyczne na miarę wielkich prestiżowych koncernów. Bez wątpienia jest to widowisko pełne emocji i zapadających w pamięci wrażeń.

Nasza agencja specjalnie dla Ciebie stworzy hologramem wybranej postaci czy produktu. Skorzystaj z najnowszych technologii, które są w zasięgu Twojej ręki.