Szukasz odpowiedniego miejsca na wyjazd integracyjny? Celujesz w atrakcje miejskie i nie wiesz ofertą czyjego miasta się zainteresować? Warto zwrócić uwagę na Toruń. W mieście tym znajdziesz zarówno ciekawe atrakcje turystyczne, jak i miejsca idealne do zorganizowania zabaw integracyjnych.

Co warto zobaczyć w Toruniu?

Toruń słynie przede wszystkim z pierników oraz Mikołaja Kopernika. Jednak na tym jego atrakcyjność się nie kończy. Znajdziesz tu również warte zwiedzenia zabytki skupione w Średniowiecznym Zespole Miejskim wpisanym na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego UNESCO. Oprócz tego warto odwiedzić również Planetarium oraz Centrum Astronomii UMK, gdzie zapoznać się można z kulisami pracy astronomów. W Toruniu znajdują się także piękne punkty widokowe oraz liczne parki i ogrody. A w celu integracji całą grupą można wybrać się na spływ kajakowy lub do parku linowego.

 Dlaczego warto wybrać Toruń na wyjazd integracyjny?

 Toruń jest atrakcyjny dla turystów z wielu powodów, wśród których wyróżnić możemy między innymi:

  • dużą ilość terenów zielonych osadzonych w przestrzeni miejskiej
  • ciekawą historię miasta, ilustrowaną przez liczne zabytki
  • bogatą ofertę rekreacyjną, od jazdy konnej, przez spływy kajakowe, aż po sztuczne lodowiska
  • atrakcyjne miejsca do integracji i współzawodnictwa, jak na przykład korty tenisowe lub park linowy

Pomożemy Ci w organizacji wymarzonej imprezy integracyjnej!

 Dlatego warto zapoznać się z ofertą naszej agencji. Agencja Whatevent zrobi wszystko, by zorganizować dla Ciebie i Twoich gości najlepszą imprezę integracyjną. Nasza firma zajmuje się tym od wielu lat i jest w stanie zorganizować każdy wymarzony event. Gwarantujemy pełen profesjonalizm i obsługę na najwyższym poziomie. Skontaktuj się z nami już dziś!