Zaplanuj wyjątkowy wieczór pełen atrakcji dla swojego zespołu firmowego

Nie od dziś wiadomo, że integracja grupy firmowej to podstawa osiągania wysokich celów i efektów w pracy. Team building to coś więcej niż jeden z wielu rzucanych na szkoleniach sloganów – to niezwykle istotny aspekt dbania o dobry poziom współpracy i coraz lepsze wyniki. Warto więc od czasu do czasu zaplanować coś specjalnego dla swojego zespołu, co pomoże wszystkim do niego należącym oderwać się od codziennej rzeczywistości oraz zrelaksować przy przyjemnego rodzaju rozrywce. My, jako firma z wieloletnim doświadczeniem w organizowaniu rozmaitych przyjęć oraz eventów, proponujemy Tobie i Twojemu zespołu wieczór z zawodami na kręgielni – fantastyczną zabawę dla każdego, kto choć odrobinę lubi poczuć czasem nutę rywalizacji, a także zintegrować się z resztą grupy. Ten nietuzinkowy sposób spędzenia czasu w zespole firmowym poza biurem pozwoli odkryć pracownikom siebie samych na nowo.

Zawody na kręgielni jako forma połączenia  adrenaliny z odpoczynkiem

Wszystkim team leaderom dobrze przypomnieć  jest odwieczną prawdę, że najlepiej na eventach firmowych integrują się osoby jeszcze sobie nieznane. Najlepiej więc utworzyć drużyny rywalizujące ze sobą w zawodach, bazując właśnie na opcji “nieznajomi, którzy mogą stać się znajomymi” przez współpracę dążącą do wygranej w kręgle. Klasyczny duch rywalizacji powinien wyzwolić w zawodnikach nutę adrenaliny, która “popchnie” ich do przodu, zwiększając determinację i ambicję; nie oznacza to jednak rezygnacji z odpoczynku czy relaksu, również charakterystycznych dla wieczoru firmowego. Wśród inspiracji na organizację wydarzenia tego typu mogą znaleźć się jeszcze:

  • open-bar wraz z przekąskami dla wszystkich uczestników,
  • pokaz sztuczek barmańskich,
  • szkolenie z profesjonalnymi instruktorami od bowlingu,
  • zwiększenie poziomu trudności rozgrywek z dostosowaniem do poziomu zaawansowania uczestników – podwyższenie poprzeczki najlepszym,
  • wyróżnienia i nagrody specjalne dla wygranych,
  • dedykacje muzyczne wraz z konkursem karaoke na koniec dla chętnych

Jeżeli jesteś zdecydowany na taką formułę wieczoru firmowego z zawodami na kręgielni, koniecznie napisz do nas już dziś! Ustalimy wspólnie wszystkie szczegóły wydarzenia i zajmiemy się jego organizacją od zaraz. Zaufaj naszej wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu w branży, a zrobimy wszystko, aby spełnić Twoje oczekiwania oraz preferencje.