Organizując event firmowy, który ma na celu zintegrowanie jego uczestników, na etapie wyboru atrakcji warto wziąć pod uwagę zróżnicowane możliwości. Aby pomóc wam w podjęciu decyzji, od której będzie zależeć nastrój imprezy, a później atmosfera w firmie, przygotowałam dziś aż dziesięć ciekawych pomysłów, z których możecie bez obaw skorzystać.

Imprezy tematyczne – przepis na sukces?

Aby poruszyć wyobraźnie i rozluźnić atmosferę warto pomyśleć o imprezie tematycznej. Opiszę tutaj krótko pięć możliwości, które gwarantują uśmiechy na twarzach uczestników.

 1. Pokój zagadek – bardzo popularna gra dzisiejszych czasów. Zabawa polega na odkryciu sposobu wyjścia z zamkniętego pokoju, mając do wykorzystania różne przedmioty, które kryją w sobie podpowiedzi do znalezienia klucza. Integracja murowana.
 2. Zapach cygar czyli impreza w mafijnym stylu – któż nie marzył kiedyś o zagraniu w Ojcu Chrzestnym? Kultowy film można teraz przenieść w dowolne miejsce na ziemi. Piękne suknie, wspaniałe garnitury i oszałamiająco sycylijska scenografia i dodatki wprowadzą wszystkich
  w filmowy klimat.
 3. PRL czyli powrót do przeszłości – atmosfera z przymrużeniem oka. Talerze przytwierdzone do stołu, czy sztućce na łańcuchach – wspomnienie barów mlecznych. Posiłki na kartki, kiełbasa spod lady czy niezapomniane naszyjniki z papierów toaletowych – to dopiero będzie impreza!
 4. Szalone lata 90’ – obowiązkowe charakterystyczne fryzury, skórzane kurtki i legendarne spodnie dzwony przypomną każdemu młodzieńcze lata.
 5. Mitologiczna Grecja – kto nie chciałby się przez chwile poczuć jak młody bóg? Boska ambrozja i owoce winnych krzewów, każdego uczestnika przeniosą na sam Olimp. Kto więc zostanie Zeusem?

Dla żądnych przygód – imprezy plenerowe!

Czy lato czy zima impreza integracyjna na świeżym powietrzu to zawsze strzał w dziesiątkę. Tutaj znowu wybrałam dla was pięć propozycji.

 1. Poszukiwacze zaginionego skarbu – uczestników dzieli się na drużyny, które mają za zadanie pokonać kilkanaście przeszkód, dzięki którym odkryją brakujące miejsca na mapie skarbów. Kto pierwszy ten lepszy! Zabawa wymaga ogromnych nakładów pracy zespołowej.
 2. Skutery śnieżne śladami Yeti – kto powiedział, że zima to zły pomysł na organizację imprezy integracyjnej? Śnieżne skutery dostarczą każdemu odpowiedniej dawki adrenaliny,
  a połączone z tą przyjemnością zadania pomogą wyśledzić legendarnego Yeti.
 3. Militaria dla prawdziwych twardzieli (i twardzielek!) – wojsko to nie tylko niebezpieczna służba, to także doskonały pomysł na integrację. Paintball, ASG, konkurencje strzelnicze, przejazdy wojskowymi pojazdami, quady, tory przeszkód – to tylko niektóre z atrakcji jakie gwarantuje ten typ imprezy.
 4. Wieczór z duchami – najlepsze miejsce do jego organizacji to stare zamczysko. Każdy, kto jest spragniony mocnych wrażeń będzie zachwycony. To też wspaniała okazja na poznanie legend i historii związanych z danym zamkiem. Całą zabawę może zwieńczyć noc taneczna zorganizowana w sali balowej.
 5. Dziki zachód zawsze w modzie – rodeo, dyby, konie, ach ten western! Stroje i klimat pozwoli się odprężyć, a tym którzy bardziej wczują się w rolę pozwoli spełnić się w kowbojskich zadaniach.

Pomysły pomysłami – ale jak to zorganizować?

O nic się nie martw – to nic trudnego. Doświadczona firma eventowa przyjmie na swoje barki
i zrealizuje każdy twój pomysł. Od A do Z zorganizują dla ciebie (i za ciebie) imprezę integracyjną szytą na miarę twoich potrzeb, gwarantując doskonałą zabawę. Wystarczy, że wybierzesz któryś
z pomysłów, a resztą zajmą się już profesjonaliści.