Wynajem sprzętu na event jest bardzo korzystne dla organizatorów. Poniżej prezentujemy istotne powody, dla których warto zrezygnować z zakupu nowych sprzętów i poszukiwania ich na własną rękę i rozważyć skorzystanie z usługi wynajmu.

Po pierwsze, wynajem sprzętu zasadniczo wpływa na optymalizację poniesionych kosztów, co pozwala na zachowanie w budżecie eventowym większej ilości funduszy, które można przeznaczyć na sfinansowanie większej liczby atrakcji.

Po drugie, przedsiębiorstwa oferujące wynajem dysponują w swoim asortymencie specjalistycznym sprzętem, który może być powszechnie trudno dostępny, a niewątpliwie uatrakcyjni on wydarzenie i zauważalnie podniesie jego prestiż. Dodatkowo, nie trzeba przejmować się jego transportem, montażem czy przechowywaniem, co z kolei znacząco usprawnia przygotowania do rozpoczęcia eventu.

Po trzecie, wynajmując sprzęt eventowy, można liczyć na świadczenie dodatkowych usług w postaci wsparcia technicznego czy konserwacji po zakończeniu wydarzenia.

Jaki sprzęt można wynająć?

Na wynajem mogą być przeznaczone różnorodne sprzęty, urządzenia, elementy wyposażenia i atrakcje. Oto kilka przykładów, które mogą okazać się przydatne w zależności od branży i zapotrzebowania:

  • sprzęt eventowy i cateringowy: namioty, stoły, krzesła, przyrządy gastronomiczne, nagłośnienie i oświetlenie, sprzęty muzyczne, dekoracje;
  • sprzęt komputerowy i elektroniczny: VR, projektory, kamery i sprzęt fotograficzny, drukarka 3D;
  • sprzęt sportowy i rekreacyjny: rowery, kajaki, deski surfingowe, narty, akcesoria campingowe;
  • atrakcje dla dzieci: zjeżdżalnie, dmuchane zamki, huśtawki, trampoliny.

Na jakie okazje można wynająć sprzęt?

  1. Imprezy firmowe
  2. Konferencje i szkolenia
  3. Festiwale i imprezy plenerowe
  4. Imprezy tematyczne, sportowe i rekreacyjne
  5. Występy artystyczne

To tylko przykładowe wydarzenia, na które przydatne może okazać się skorzystanie z usługi wynajęcia sprzętu. Jeżeli organizujesz takie lub inne wydarzenie i zależy Ci na wysokiej jakości sprzęcie, który uatrakcyjni Twój event, zapoznaj się z ofertą naszej agencji lub odezwij się i przedstaw swoje potrzeby, a z całą pewnością uda nam się je zaspokoić! Gwarantujemy profesjonalizm, stawiając na zadowolenie naszych klientów.