Mobilne kino letnie finałem konferencji

2020-04-26T14:59:18+02:0018 maja 2020|Agencja Eventowa, Atrakcje, Konferencje|

Konferencje odbywają się w jeden lub kilka dni, a często także weekendowo. Kiedy konferencję dotyczącą spotkań ogólnopolskich, są przygotowane na to, aby zapewnić swoim uczestnikom jak najwięcej atrakcji i możliwości pozyskania wiedzy, wypoczynku i dobrego dojazdu do miejsca realizacji spotkania. Jedną z takich atrakcji jest kino letnie, które może być zorganizowane na konferencji i tym samym utrzyma uwagę zaproszonych osób.

Jak zaaranżować mobilne kino letnie na konferencji?

Kino letnie może być podsumowaniem konferencji lub atrakcją pomiędzy poszczególnymi liniami jej realizacji. Przerwa dzieląca dni na wieczorne kino letnie, to ciekawe spędzanie czasu przez uczestników imprezy i możliwość obejrzenia przez nich darmowych filmów wyświetlanych na wielkim ekranie, w miejscu, do którego dotarli, i w pięknych okolicznościach przyrody. Kino letnie może być finałem konferencji, zastępującym lub wypełniającym bankiet po konferencji lub imprezie, ponieważ nie zawsze impreza integruje ze sobą osoby, szczególnie jak branża jest specyficzna. Można imprezę zastąpić kinem i bardziej kameralną formą spędzania czasu, co pozwoli w łatwiejszy sposób nawiązać kontakty międzyludzkie. Prezentowane filmy mogą także mieć przekaz i morał, lub być zaprezentowane w formie dokumentalnej. Filmy dokumentalne cechuje fakt, że są nagrywane na prawdziwych historiach, więc ich ciekawa interpretacja lub możliwość powiązania z branżą, zainteresują odbiorców.

Kino letnie może zostać umieszczone również na konferencji plenerowej i trwać w ciągu dnia jako alternatywna scena, gdzie wyświetlane są tylko filmy dokumentalne. Podsumowaniem wieczoru będzie przeniesienie rodzaju filmów z dokumentów na filmy o bardziej luźnym wątku.

Wyznaczeniem miejsca pod kino letnie może być trawnik, na którym rozmieszczone zostaną koce, leżaki, pufy czy poduszki z reklamą danej marki, która to produkty będzie można zabrać ze sobą jako pamiątkę po uczestnictwie w konferencji.

Co można pokazywać w kinie letnim na konferencji?

Poza głównym przekazem i stworzeniem finalnego efektu konferencji czy pokazywaniu filmów dokumentalnych przez cały dzień, w kinie letnim mogą być prezentowane filmy i publikacje firm, które prezentują swoje produkty i usługi na konferencji. Często firmy produktowe czy instruktażowe są jedną z form zaprezentowania swoich umiejętności przez znane marki, a kino letnie daje możliwość prezentacji tych filmów, jako tło do całej konferencji.

Call Now ButtonSKONTAKTUJ SIE