Zapraszamy na wieczór pełen niesamowitych emocji i zaskakujących zwrotów akcji. Motywem przewodnim jest Hrabia Dracula. Towarzyszyć mu będą: pomocnik Dwerger, pogromca dr Twens oraz wampiry, duchy i inne instoty z krainy Transylwanii.

Przeniesiemy Was w tajemniczy, niesamowity świat. Za pomocą klimatycznej muzyki oraz scenografii nawiążemy do filmów z Draculą w roli głównej oraz przeboju Micheala Jacksona „Thriller”. Natomiast profesjonalna obsługa (personel i animatorzy) zadbają o Wasz humor oraz stworzą wyjątkowy klimat.

Znajdzie się też „coś na ząb”. Spróbujecie „mrocznych”, tajemniczych napojów i przysmaków. Nie zabraknie „krwawych” napojów serwowanych przez „upiornych” barmanów i „strasznych” przekąsek, które podane zostaną przez piękne wampirzyce i zjawy. Z potraw polecamy „usta potwora”, „pająki” z tuńczyka, a z napojów Krwawą Mery.

W trakcie imprezy nie zabraknie również tematycznych konkursów i zaskakujących atrakcji.

Dracula Night – wieczór pełen wrażeń.

Doświadczycie niesamowitych przedstawień pełnych zaskakujących zwrotów akcji.

Na Waszych oczach odbędzie sie fantastyczne show, w którym Dracula zmierzy się w pojedynku ze swoimi pogromcami. Jeżeli tylko zechcecie,  możecie wziąć w nim udział.

Z pewnością będziecie pod ogromnym wrażeniem niesamowitych pokazów taneczno-teatralnych z użyciem ognia. Profesjonalni artyści stworzą niepowtarzalny, ognisty klimat. Tancerze w rytm muzyki zaprezentują różne efektowne sztuczki m.in.: dmuchanie ogniem oraz tworzenie przeplatających się okręgów z ognia.

Jedną z zabawniejszych atrakcji będzie malowanie twarzy. Jest to fantastyczny sposób, aby przynajmniej przez jeden wieczór przeobrazić się w Draculę, Zombie lub Frankensteina.

Przy imprezach, które odbędą się w plenerze, przygotujemy dla Was pokaz latających lampionów. Kilkadziesiąt przepięknych, świecących lampionów poszybuje w stronę nieba. W nocy efekt jest jeszcze bardziej spektakularny.

Mamy dla Was również wspaniałe konkursy i zabawy. Poniżej przedstawiamy niektóre z nich:

  • Konkurs na najstraszniejszy śmiech.
  • Dynia Dracula – polega na wyrzeźbieniu w dyni podobizny Draculi a następnie wykonanie z niego lampionu.
  • Thriller dance – zabawę prowadzi animator przebrany za króla popu Micheala Jacksona. To właśnie do jego przeboju chętni uczestnicy tańczą „taniec zombiaków”.
  • Konkurs na najbardziej przerażającego wampira.

Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników mocnych wrażeń i oryginalnego sposobu spędzania wolnego czasu.