Kiedy masz już fantastyczny pomysł na imprezę integracyjną, ale brakuje ci wykonawców i animatorów, którzy go zrealizują – zgłoś się do naszej agencji. Oferujemy najlepszą, wykwalifikowaną kadrę instruktorów różnych dyscyplin, idealnie nadających się na takie firmowe spotkanie. Jeżeli wybrałeś imprezę team – buildingową wśród jurajskich skałek, na pewno przydadzą ci się doświadczeni instruktorzy wspinaczki.

Instruktorzy wspinaczki specjalnie na twój event

Organizując imprezę outdoorową, jednym z ciekawszych pomysłów jest przeprowadzenie zawodów związanych ze wspinaczką i wszystkimi jej pochodnymi dyscyplinami. Możliwości, z których mogą skorzystać animatorzy przy przygotowywaniu takiego eventu, pozwalają na bardzo atrakcyjne zagospodarowanie czasu. Nasza agencja w swoich szeregach posiada samych doświadczonych specjalistów w dziedzinie wspinaczki wysokogórskiej. Wielu z nich zdobyło także uprawnienia ratowników grupy Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego, dzięki czemu, wybierając naszych instruktorów, wszyscy będą mogli czuć się naprawdę bezpiecznie.

Wspinaczkowe konkurencje skałkowe

Wapienne ostańce oprócz walorów estetycznych i miłego dla oka wyglądu, poprzez swoją budowę i strukturę idealnie nadają się do wspinaczki. Impreza team – buildingowa to przede wszystkim szereg zadań i konkurencji, którym muszą sprostać wydzielone wcześniej drużyny. Każda z nich, musi dążyć do jak najszybszego ukończenia kolejnych punktów – wszystko po to, aby zdobyć jak najwięcej punktów i dotrzeć do mety niepokonanym. Wspinaczkowe konkurencje mogą polegać na kolejnym wybieraniu osób z drużyny do wykonywania określonych czynności. I tak może to być zjazd na tyrolce, przejście po moście linowym zawieszonym między skałkami, czy też najbardziej oczywiste pokonanie trasy wspinaczkowej lub zjazdy na linie. Nasi instruktorzy udzielą wszystkim szczegółowych wskazówek i pomogą przy zakładaniu odpowiedniego sprzętu. Dzięki temu każdy zawodnik będzie miał pewność, że uprzęże i liny są prawidłowo i bezpiecznie zamontowane. Decydując się na współpracę z naszą agencją zyskujesz pewność, że dzięki naszemu doświadczeniu i profesjonalizmowi będzie to najlepsza impreza team – buildingowa, która będzie mieć realny, pozytywny wpływ na współpracę w codziennej pracy uczestników, co potwierdza szereg naszych zadowolonych klientów.