Niektóre wydarzenia nie mogą się obyć bez starych, oldschoolowych stylizacji. Oprócz strojów i fryzur, warto zadbać wtedy także o rekwizyty sprzed lat. Wystrój sali czy też menu, odegrają tutaj bardzo dużą rolę. Jednak jedną z ciekawszych i bardzo interesujących atrakcji dodatkowych będzie wynajęcie na taką imprezę starych, zabytkowych samochodów.

Okazjonalny wynajem starych samochodów

Nasza agencja specjalizuje się w spełnianiu marzeń, a co za tym idzie, jesteśmy w stanie wynająć dla ciebie naprawdę zjawiskowe modele starych samochodów. Szykuje się impreza w stylu filmów z lat 80’ i 90’? Co powiesz na podjechanie na nią niczym porucznik Borewicz? Polonez FSO to polska, kultowa klasyka gatunku. Może jednak coś mniejszego? Wynajem Fiata 126P to prawdziwy powrót do znanej i jakże sentymentalnej przeszłości. Nie można także zapomnieć o rodzimych Syrenkach czy też Warszawach. Wolisz bardziej zachodnie klimaty? Kultowe rodzaje BMW czy też Mercedesa na pewno przyciągną uwagę. Kierując się jeszcze bardziej na zachód można wypożyczyć stylowe, legendarne i do dziś budzące podziw amerykańskie Cadillaci, Chevrollety czy też Fordy Mustangi. To oczywiście tylko niektóre z naszych propozycji – to jaką markę wybierzesz, zależy wyłącznie od ciebie. My zajmiemy się kompleksową usługą wynajmu określonego samochodu – jednego lub kilku, w zależności od potrzeb. Dodatkowo możemy zagwarantować najlepsze ceny na rynku oraz dostarczenie samochodu w każdy zakątek Polski. Nie ma dla nas przeszkody żadne miejsce organizacji imprezy. Dołożymy wszelkich starań, aby spełnić twoje indywidualne wymagania – jeżeli w schowku będzie miał znaleźć się szampan z kieliszkami – na pewno się tam znajdzie.

Stare i dobre – jak wino

Wszystkie samochody jakie wynajmiesz za pośrednictwem naszej agencji są utrzymane w bardzo dobrym stanie, zarówno wizualnym jak i technicznym. Konserwacje i naprawy są w nich wykonywane na bieżąco, wszystkie posiadają ubezpieczenia i są dopuszczone do ruchu poprzez stację diagnostyczną. Nie musisz martwić się o swoje bezpieczeństwo – oferujemy wraz z samochodami, obsługę tych pojazdów poprzez doświadczonych szoferów, doskonale znających auta, które przyjdzie im dla ciebie poprowadzić.