Marzy Ci się straszna impreza? Chcesz stworzyć wydarzenie, którym zachwycisz bliskich i znajomych, ale nie wiesz jak się za to zabrać? Nie ma problemu! My Ci pomożemy! Impreza Halloweenowa to impreza jedyna w swoim rodzaju. Duchy, zombie, demony, kościotrupy i inne stworki nie będą nam straszne! Uporamy się nawet z nimi, dla dobra świetnej zabawy!

Co warto zaplanować na Haloween party?

Aby stworzyć idealną imprezę, potrzebny będzie plan całego wydarzenia i szczegółów z nim związanych:

  • Zaproszenia – prościej jest napisać do kilku osób smsa, kiedy, gdzie, na jaką godzinę i co się wtedy odbędzie. Ale nie oszukujmy się, lepiej dostać osobiście zaproszenie, wtedy ekscytacja jest jeszcze większa. Dlatego uważamy, że zaproszenia mają istną rolę w całej imprezie.
  • Jedzenie – impreza nie może obejść się bez przekąsek. W tych czasach możemy znaleźć wiele ciekawych i strasznych przepisów właśnie na to święto. Arbuzowy mózg, mrożone banany duchy, parówkowe mumie lub palce, poncz Drakuli, zmiksowany mózg – brzmi fantastycznie prawda?
  • Muzyka – niekoniecznie musi przypominać żałobne melodie czy odgłosy duchów. Tutaj opcji jest wiele, a wszystko zależy od gust gości.
  • Dekoracje – jeden z ważniejszych punktów. Co to jest za impreza bez odpowiednich dekoracji i wystroju sali? Nastrojowe oświetlenie które doda mrocznego klimatu. Parapety i stoły obsypane pająkami i dżdżownicami, powycinane dynie z świeczkami, upiorne dekoracje, sztuczne pajęczyny. I aby jeszcze bardziej sprawić, żeby klimat był straszny, można dodać generator pary, który stworzy sztuczną mgłę.
  • Gry i zabawy – bez nich impreza nie była by tak wesoła! Balonowa bitwa, zakazane słowo czy upiorne kalambury – proste gry, a uwierzcie nam, że dadzą dużo rozrywki.
  • Przebrania – cyba najważniejszy punkt całej imprezy. Bez odpowiedniego stroju, klimat wydarzenia nie będzie tak straszny. Wybór postaci do przebrania się mamy na prawdę wielki. Ogranicza nas tylko wyobraźnia.

To amerykańskie święto z roku na rok staje się coraz bardziej popularne. Podstawą dobrej imprezy jest zabawa i bezpieczeństwo. To wszystko zapewni Państwu nasza grupa eventowa, która już organizowała niejedną imprezę tego typu. Oferujemy pełen profesjonalizm i zaangażowanie w powierzone nam zadanie. Gwarantujemy świetną zabawę do rana! Aby skontaktować się z naszą firmą, czekamy na wasze wiadomości drogą telefoniczną bądź poprzez email. Odezwiemy się do Państwa jak najszybciej. Miejmy nadzieję, że do usłyszenia!