Wspominasz z uśmiechem imprezy, w których królowała muzyka disco ? Chcesz zaszaleć i poczuć się jak Elvis Presley lub członek zespołu Abba ? Marzysz o przeżyciu szalonego wieczoru w rytmach disco ? Jeżeli tak, to mamy ofertę przygotowaną specjalnie pod Twoje oczekiwania.

Poczuj gorączkę sobotniej nocy i stań się prawdziwym królem disco!

Zorganizujemy dla Ciebie szaloną imprezę Boogie Night. Zabierzemy Cię w podróż do czasów zwariowanych imprez wśród wirujących kolorowych kul, cekinów, spodni dzwonów, długich włosów lub afro…

Zbierz ekipę, a my zajmiemy się resztą. Możesz nam zaufać. Od lat w całej Polsce zajmujemy się organizacją imprez – w tym również tematycznych. Przygotujemy program i zapewnimy obsługę techniczą – oświetlenie, nagłośnienie, podesty sceniczne.

Stworzymy fantastyczny klimat

Wystrój i oświetlenie w stylu retro-disco w tym ogromne świecące kule lustrzane, kolorowe reflektory, stroboskopy dyskotekowe, czy też stylowe podesty z pewnością nadadzą pomieszczeniu niesamowity nastrój.

Już na samym początku imprezy każdy z Was otrzyma retro gadżety i stroje, abyście już na wstępie wyglądali bąbowo. Zarówno dla kobiet jak i mężczyzn przygotowaliśmy rewelacyjne przebrania i akcesoria, które jeszcze bardziej podkreślą charakter wieczoru. Są to m.in.: sukienki w grochy, retro torebki, spodnie dzwony, błyszczące lub z cekinami koszule, marynarki ze stójką. Nie zabraknie również długich i w stylu afro peruk.

Wieczór Boogie Night – jakie atrakcje?

Nasz DJ zaprezentuje bogatą listę przebojów, a prowadzący wprowadzi Was w rewelacyjną atmosferę retro boogie.

Zaszalejecie na parkiecie przy największych przebojach rock & roll i disco. Zagramy hity znanych wykonawców, m.in.: Krzysztofa Krawczyka, Zbigniewa Wodeckiego, Bajmu, Andrzeja Rosiewicza, grupy FOX, Abby, Bee Gees oraz Boney M.

Czeka Was zwariowana zabawa do białego rana w połączeniu z atrakcjami i konkursami w stylu disco.

Nie zabraknie również nauki tańca w klimacie gorączki sobotniej nocy. Na życzenie nasi tancerze zaprezentują pokazy taneczne a zaproszone zespoły wykonają covery znanych wykonawców z tamtych lat.

Ciekawą atrakcją będzie również spotkanie i obcowanie z  sobowtórami, takich wielkich gwiazd jak np.:

  • Abba,
  • The Beatles,
  • Elvis Presley,
  • Freddie Mercury,
  • Michael Jackson

Natomiast dla osób, które w oryginalny i zabawny sposób chciałyby uwiecznić siebie w tak wyjątkowym miejscu, przygotowaliśmy kącik fotograficzny.

Dodatkowo na życzenie Gości – w osobnym pomieszczeniu i na dużym ekranie – zaprezentujemy kultowe filmy, takie jak: „Aniołki Charliego”, „Gorączkę sobotniej nocy”, „Rejs”, „Poszukiwany poszukiwana”, „Kochaj albo rzuć”.