Poszukujesz agencji eventowej, która zorganizuje dla Ciebie event lub zajmie się obsługą Twojego wydarzenia? Whatevent-Białystok to wyselekcjonowana grupa specjalistów, odpowiedzialnych za kompleksową organizację wydarzeń na terenie województwa podlaskiego. Zakres naszych usług to organizacja imprez firmowych (bankietów, jubileuszy a nawet eventów okolicznościowych – np. wigilie firmowe), organizacja imprez integracyjnych (w tym także imprez plenerowych i wyjazdów firmowych) i wiele innych, dodatkowych usług.

Jako dodatkowe usługi, wyróżniamy między innymi wynajem sprzętu eventowego i elementów dekoracji – od nagłośnienia i oświetlenia aż po szereg pakietów scenografii i pojedynczych dekoracji tematycznych. Nasze możliwości pozwalają nie tylko na wcielenie w życie dowolnej wizji wydarzenia naszych klientów, ale również na „dopieszczenie” zaplanowanych już wydarzeń, poprzez zaimplementowanie poszczególnych elementów w postaci scenografii, sprzętu lub dodatkowych atrakcji.

Ekspresowa realizacja eventów w Białymstoku

Ze względu na punkty partnerskie umożliwiające przechowywanie sprzętu i poszczególnych elementów dekoracji, organizacja eventów w Białymstoku możliwa jest w trybie ekspresowym. Dla potrzeb transportu obiektów scenograficznych wielkogabarytowych, gwarantujemy ich dostawę nawet w ciągu 24 godzin. Pełna oferta agencji eventowej Whatevent dostępna jest w zakładce OFERTA – każda z usług widocznych w zakładce, dostępna jest na terenie woj. podlaskiego.

Naszą specjalnością jest organizowanie eventów na zamówienie – jako nieliczna z ogólnopolskich agencji eventowych posiadamy własne elementy wyposażeniowe, co pozwala nam zagwarantować najniższe ceny.