W zależności od tego jakiego rodzaju imprezę chcesz zorganizować, różne będą atrakcje możliwe do wykorzystania podczas jego trwania. Jeżeli stawiasz na event outdoorowy, idealnie sprawdzi się zorganizowanie bardziej ekstremalnych zajęć. Zgłaszając się do naszej agencji, możesz liczyć na fachową poradę i dobór odpowiedniego sprzętu, który najlepiej sprawdzi się na tworzonym przez ciebie wydarzeniu.

Pomysł na jedną z atrakcji na evencie

Konkurencją, która doskonale sprawdza się podczas zawodów team – buildingowych lub po prostu jako jedna z propozycji na ciekawe spędzenie czasu jest wynajem stanowisk strzelniczych. Nasza agencja zajmuje się profesjonalnym wynajmem tego typu sprzętu, a także zapewnieniem wykwalifikowanych instruktorów do obsługi każdego ze stanowisk. Jest to szczególnie ważne ze względu na użycie prawdziwiej broni palnej – nieumiejętne korzystanie z niej może spowodować bezpośrednie zagrożenie dla wszystkich uczestników imprezy. Od lat zajmując się organizacją tego typu formy rekreacji, dbamy o każdy szczegół związany z zapewnieniem bezpieczeństwa. Wyznaczamy specjalne miejsce przeznaczone dla widzów i oczekujących, dzięki czemu niwelujemy ryzyko pojawienia się w polu strzału przypadkowych osób. Dobrze przygotowane stanowisko
i dokładny instruktaż pozwala na bezpieczną i pełną humoru zabawę. Wykorzystanie tej atrakcji do zawodów drużynowych pozwala na wykreowanie współzawodnictwa bezpośredniego pomiędzy grupami, a także pośredniego, noszącego cechy zdrowej rywalizacji wśród zawodników tworzących jedną drużynę. Pozwala to zwrócić uwagę na tak ważny w pracy zawodowej aspekt, jakim jest współdziałanie wszystkich osób, do osiągnięcia jednego, konkretnego celu.

Impreza z Whatevent

Wybierając naszą agencję do kompleksowej organizacji stanowisk strzelniczych, wybierasz najlepszą jakość w najlepszej na rynku cenie. Sprzęt, który oferujemy na wynajem ma wszystkie niezbędne atesty i jest na bieżąco sprawdzany, dzięki czemu zyskujesz pewność najwyższego bezpieczeństwa. Nasi instruktorzy zadbają o każdy element zawodów, oswajając z bronią każdego uczestnika eventu. Naszym celem jest pomoc w organizacji doskonałej zabawy, którą wszyscy uczestnicy będą wspominać bardzo pozytywnie, przez długi czas.