Sposoby na najlepszy event sylwestrowy

2021-09-13T01:20:37+02:0010 września 2021|Agencja Eventowa, Imprezy tematyczne, Organizacja imprez|

Interesują Cię sprawdzone sposoby na udany i najlepszy event sylwestrowy? W takim razie dziś pomożemy Ci wybrać moc świetnych atrakcji i spektakularnych rozrywek na to wydarzenie. Dzień zabawy do białego rana i witania Nowego Roku zbliża się coraz szybciej, więc im wcześniej zaczniesz przygotowania do niego tym lepiej dla Ciebie. Poniżej znajdziesz inspiracje dotyczące sylwestra i pomysły na niezapominaną imprezę.

Impreza idealna – jakie atrakcje przygotować dla gości

Wydarzenie bez ciekawych atrakcji będzie trochę nudne. W końcu zanim wybije północ jeszcze trochę czasu zostaje na zabawy i rozmowy. Dlatego idealnie jest wykorzystać te kilka godzin, by jak najlepiej i przygotować rozrywki, które wkręcą przybyłych w sylwestrowy klimat. Jakie?

• Zgadnij, kto miał takie postanowienie noworoczne. Zabawa polega na wypisaniu przez gości na małych karteczkach swoich postanowień i wrzucenia ich do słoika, czy woreczka. Następnie każdy po kolei losuje jedną i zgaduje, czyje plany noworoczne znajdują się na kartce.
• Quiz wiedzy o gościach. Wręcz każdemu uczestnikowi kartkę i poproś o zapisanie kilku prawdziwych i fałszywych informacji o sobie. Następnie wszyscy wymieńcie się notatkami i zgadujcie, który opis jest autentyczny, a który nie.
• Inne pomysły na event to gry planszowe, rozgrywki hazardowe w karty (zamiast o pieniądze, grajcie o cukierki, chipsy itp.), przebieranki i odgrywanie scenek, wieczór filmowy lub turniej gier na Xbox.

Jak widać pomysłów jest co niemiara. Wystarczy tylko je wszystkie skumulować i odpowiednio rozmieścić w czasie. Jeżeli nie chcecie się za szybko znudzić zabawami, możecie brać w nich udział w różnej kolejności.

Gdy natomiast macie zmysły kulinarne, warto również spróbować wspólnymi siłami coś upichcić lub upiec. Gwarantowana niezapomniana zabawa! A gdy wybije północ, otwórzcie największego szampana, życzcie sobie wszystkie najlepszego i wymieńcie się swoimi noworocznymi postanowieniami. Udanego i niezapomnianego sylwestra.

Call Now ButtonSKONTAKTUJ SIE