Integracje firmowe muszą odbywać się w ładnych okolicznościach i ciekawych miejscach, po to by zapadły w pamięć wszystkim zainteresowanym. Jedną ze szczególnych lokalizacji, jaką polecamy jest siedziba leśnych centaurów. Co to takiego? Specjalne miejsce odpoczynku i spotkań centaurów! Nie brakuje tam przekąsek, kocy, zabaw i ozdób. Zapukajcie więc do tych drzwi, a przekonacie się, jak dobrze jest być czasem zaprzyjaźnionym z centaurami. Nie wiecie, jak tam dotrzeć? Nasza firma z chęcią Was tam zabierze!

Jakie atrakcje są pożądane na tej imprezie?

  1. Konkurs ze strzelania z łuku – bo jest to podstawowa umiejętność każdego centaura. Jest wiele różnych tarcz i obiektów, w które można celować, dlatego odnajdą się w tej aktywności osoby na każdym poziomie trudności.
  2. Tor wyścigowy z pojazdami – bo aby dobrze funkcjonować, centaury muszą się wybiegać. Nigdzie nie zrobią tego tak dobrze, jak na torze wyścigowym.
  3. Stoisko z przekąskami wytrawnymi i słodkimi oraz dobrymi leśnymi trunkami, przystrojonymi mchem.
  4. Muzyka fantasy, aby jeszcze bardziej przenieść Was do tego magicznego świata nieoczywistych stworów i stworzyć Wam bezpieczną i piękną przystań wyobraźni.

Czym są leśne centaury?

Te fantastyczne stworzenia zostały wykreowane przez ludzką wyobraźnię już dawno. Połączenie człowieka i konia to niebanalne połączenie, które sprawia, że te zwierzęta są nam nieco bliższe – potrafią rozmawiać i komunikować się jak ludzie, a jednak galopują w siną dal jak prawdziwe konie. Ciekawe połączenie, prawda?

Jeśli też lubicie wzbudzić w sobie małe dziecko i jesteście gotowi, aby uraczyć magicznego świata wraz z nami, to serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Zapewniamy naszym klientom kompleksową obsługę i pomoc w doborze atrakcji, scenografii i dekoracji. Dzięki naszemu doświadczeniu, doskonale wiemy, jak łączyć wszystkie powyższe. Jesteście zatem ciekawi świata centaurów? Nie zwlekajcie, a przekonacie się, jak dobrze jest wejść do świata fantasy. Zapraszamy!