Chodzenie po ogniu to zdecydowanie czynność zaskakująca i niecodzienna. Większość z nas nawet przez chwile nie myślała o tym, żeby spróbować tego typu atrakcji. Z jednej strony jest to coś nowego i czujemy strach. Przecież jak można chodzić po żarzącym się węglu!? A z drugiej strony czujemy ciekawość i chęć jednak spróbowania. Chodzenie po gorących węglach to aktywność, której spróbować może zdecydowanie każdy z nas. Przejście przez ogień to wielki przejaw odwagi i chęci podjęcia wyzwania, które pozwala nam prawdziwie uwierzyć w siebie i możliwości swojego ciała oraz umysłu.

Na czym polega spacerowanie po ogniu?

To nic innego jak chodzenie boso po rozżarzonym węglu o temperaturze 500-800 stopni. Brzmi przerażająco, chociaż wcale tak nie jest. To tylko strasznie brzmi. Wiele osób przekonujących się na taki eksperyment, nie kończy na jednej sesji chodzenia po węglu. Mówią, że za każdym razem było to ciekawe przeżycie i doświadczenie. Jak się zatem przygotować na ten niepowtarzalny moment? Wszystko zaczyna się od ogniska. Omawiane są wówczas podstawowe zasady bezpieczeństwa. Prowadzona jest nauka tzw. „kroku ogniowego” oraz reguł jakie obowiązują w momencie trwania Firewalkingu. Kiedy nadejdzie Twoja kolej, podejdziesz do ogniska, poczujesz ciepło na całym ciele. To normalne! Wystarczy wziąć głęboki wdech i uspokoić myśli. Liczysz się tylko ty i ogień po którym stąpasz. Chodzenie po ogniu to coś, co może zrobić każdy z nas! Jest to rewelacyjny sposób, aby przełamać pewne lęki tkwiące w naszej podświadomości. Gwarantujemy i z doświadczenia wiemy, że osoby które pierwszy raz spróbowały przejścia przez ogień, nie skończyły na jednej sesji.

Nie bez powodu chodzenie po ogniu staje się coraz bardziej popularne. Uczy bowiem motywacji, przełamywania własnych lęków, dyscypliny, a także osiągania sukcesów. Taka aktywność pojawia się też nierzadko na organizowanych przez firmy szkoleniach integracyjnych, a nawet na spotkaniach grup znajomych i bliskich sobie osób. Wspólna zabawa polegająca na chodzeniu po węglu pozwala odkryć swoje możliwości i daje poczucie odwagi. To jak? Gotowi na gorącą przygodę?! Zapraszamy Państwa do skontaktowania się z naszą firmą eventową, która profesjonalnie zajmie się organizacja tego typu atrakcji. Gwarantujemy wielkie zainteresowanie i efekt „wow”. Ta nietypowa atrakcja wzbudzi ciekawość wszystkich gości. Jesteśmy do Waszej dyspozycji drogą telefoniczną bądź przez e-mail. Do usłyszenia!