Wyobraź sobie, że grasz w kręgle nad jeziorem, albo na plaży, gdzie szum fal rozbijają okrzyki radości i wspaniałej zabawy. Wynajmując tory do gry w kręgle od agencji Whatevent, ta wizja może się spełnić! Wcale nie jesteś skazany na grę w specjalnie do tego celu stworzonych kręgielniach czy lokalach mających wydzielony mały kawałek sali właśnie na tą formę rekreacji.

Grać można wszędzie!

Dobra zabawa i wspaniała atmosfera to cechy gwarantowane podczas turnieju w kręgle. Bowling stał się tak bardzo popularny w Polsce, że masowo powstają nowe, specjalistyczne kręgielnie, wyposażone we wspaniały sprzęt. Jeżeli jednak zależy Ci na spotęgowaniu efektu zaskoczenia i zaoferowaniu czegoś więcej wszystkim uczestnikom Twojego eventu – zdecyduj się na wynajem mobilnych torów do gry w kręgle. W ciągu godziny stworzymy nawet kilkutorową kręgielnie w miejscu, które sam wybierzesz. Dzięki takiemu rozwiązaniu, Twoja impreza na plaży czy też w górach, może przerodzić się w jeszcze lepszą zabawę, z nutką zdrowej rywalizacji i emocjami godnymi wyścigów formuły pierwszej!

Proces montażu i obsługi

O nic nie będziesz się martwić, gdy Agencja Eventowa Whatevent przejmie kontrolę nad atrakcjami. Zajmiemy się dosłownie wszystkim – od transportu, po montaż i przeprowadzenie całej zabawy. Będzie tak jak powinno być – czyli wesoło, zabawnie i kreatywnie. Na miejscu pojawimy się odpowiednio wcześnie, aby wszystko było gotowe na przybycie gości. Myślisz, że nie wszyscy wiedzą jak się w to gra? Nawet gdyby tak było, instruktażem zajmie się nasz animator, który jednocześnie będzie nadzorował przebieg rozgrywek. Zadowolenie zgromadzonych uczestników to nasz priorytet. Poprzez zabawę będziemy integrować całą grupę, w sposób, który wpłynie pozytywnie na ich relacje.

Dlaczego warto nam zaufać?

Bo zaufało nam już setki dużych i mniejszych firm, a także osób prywatnych. Lista klientów, dla których przygotowywaliśmy całe lub część wydarzeń mieści się ”TUTAJ”. Niektóre z naszych realizacji możesz także znaleźć w zakładce ”GALERIA”. Jeżeli więc zależy Ci na zadowoleniu gości zgromadzonych na Twoim evencie – ”skontaktuj” się z nami!