Każdemu coś się od życia należy – idąc tym tropem, warto zabrać pracowników na wycieczkę integrującą w jakiś piękny zakątek Polski. Nasza firma specjalizuje się w organizacji tego typu wypraw, dzięki czemu czas ten będzie niezapomniany i budujący pozytywne relacje między jego uczestnikami. Jedną z naszych propozycji jest wypad do jednej z położonych na Jurze Krakowsko – Częstochowskiej miejscowości.

Siewierz i jego atrakcje

Siewierz to malowniczo położona miejscowość w województwie Śląskim, w pobliżu Jeziora Przeczyckiego. Jest to jeden z najstarszych grodów w naszym kraju – pierwsza wzmianka o nim pochodzi z 1125 roku. Główną atrakcją miasteczka jest zamek wybudowany w czasach średniowiecza dla krakowskich biskupów. Kolejno jego właścicielami byli śląscy książęta. Dziś poddawany jest zabiegom konserwatorskim, mimo tego można go jednak zwiedzać. Nasz przewodnik odkryje przed wami tajemnice murów tej twierdzy wraz z historią i legendami. Zamek Siewierski posiada jeden z dwóch działających mostów zwodzonych w Polsce. Pokazy funkcjonowania mostu nie są zbyt częste, ale dzięki naszej agencji, takie widowisko będzie zorganizowane specjalnie dla waszej grupy.
Z atrakcji, które jeszcze warto tutaj zobaczyć jest Rynek z piękną, charakterystyczną fontanną z  Siewierskimi Pannami. Nasz przewodnik na pewno zwróci uwagę na zachowany do dziś średniowieczny układ urbanistyczny miasteczka, a także zabytkowe kościoły i Izbę Tradycji i Kultury Dawnej. Zwiedzanie zakończone będzie wyprawą nad Jezioro Przeczyckie, zwane Zalewem Przeczycko – Siewierskim. Możliwości do świetnego spędzenia czasu jest tu wiele – nasi animatorzy zadbają o bezpieczeństwo i fantastyczną zabawę. Wybrać możemy sporty motorowodne
z narciarstwem wodnym, żeglarstwo i wędkarstwo. To również raj dla plażowiczów i zwolenników pływania.

Niezapomniana zabawa

Organizacja takiego eventu powierzona nam, to gwarancja udanej zabawy. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala na stworzenie niepowtarzalnego klimatu nawiązującego do tematyki wyjazdu. Doświadczeni animatorzy i przewodnicy pasjonaci udowodnią każdemu, że historia nie musi być nudna, a wręcz przeciwnie – ciekawa i zabawna. Wykorzystane mogą zostać także elementy budowania współpracy w zespole poprzez szereg zadań i konkurencji motywujących grupę do współdziałania.