Kto chciałby przespać tak świetną imprezę? Na evencie w stylu pidżama party, raczej nikt nie uśnie do białego rana. Atrakcje i scenografia na najwyższym poziomie nie pozwolą  nikomu zamknąć oczu i odpłynąć w sen. Dużo rozrywki, konkursów i przede wszystkim spektakularne atrakcje czekają!

Pidżamowa scenografia

Zanim przystąpimy do opisu atrakcji, należy poświęcić chwilę na omówienie scenografii. Przede wszystkim zaczyna się ona od strojów gości. Uczestnicy mogą przyjść w pidżamach, szlafrokach i ciepłych kapciach lub przygotujemy dla nich ubrania i ucharakteryzują się na imprezie. Następnie lokal zamieni się w jedną wielką sypialnię – kołdry, poduszki, koce, zasłony w nocne dekoracje, świece, punktowe oświetlenie, stoliki na przekąski, rzutnik na noc filmową i dobra muzyka. Oprócz tych elementów pojawią się także okazjonalne ozdoby pomocne w zabawach i rozrywce.

Atrakcje na pidżamowym evencie

Punktem powitalnym będzie wręczenie gościom imprezy kubków z gorącą czekoladą i zabawnych kapci. Po wejściu na party konferansjer przedstawi cały plan imprezy. Następnie uczestnicy wezmą udział w bitwie na poduszki, która zakończy się budowaniem jak najwyższej kolumny z poduch. Grupa, która stworzy największą, otrzyma nagrodę – dodatkową porcja popcornu na seansie filmowym. Kolejnym punktem zabawy będzie szarpanie prześcieradeł oraz konkurs na najszybsze pościelenie łóżka. Inne rozrywki to:

  • występ kabaretu,
  • noc filmowa,
  • pokaz sztucznych ogni,
  • zgadnij kto to,
  • gra w statki,
  • osoba, która wytrzyma najdłużej bez snu wygra zestaw pościeli oraz rzeczy potrzebne na każdą pidżamową imprezę.

Pidżama party – zorganizujemy ją dla Ciebie

Whatevent stworzy dla Ciebie najlepszą imprezę w stylu pidżama party. Zaplanujemy całą scenografię eventu, atrakcje oraz zabawy dla Twoich gości. Na specjalne zamówienie możemy również zorganizować foto-budkę, hostessy, czy catering. Na imprezie nie będzie nudno, a goście z całą pewnością będą się fantastycznie bawić. Wszelkie pytania i oferty kieruj na maila lub telefonicznie.