Brak pomysłu na ciekawą i jednocześnie lekką, egzotyczną imprezę? Dzisiaj przychodzimy z propozycją zorganizowania dobrej rozrywki na szwedzkim poziomie. Będzie to event lagom, ale jednocześnie nie zabraknie na nim dobrej zabawy i świetnych atrakcji.

Impreza po szwedzku – lagom w kilku aktach

Szwedzi mają swoje lagom, które w polskim tłumaczeniu oznacza równowagę. Dlatego impreza ta będzie dokładnie zaplanowana i każda atrakcja przemyślana w taki sposób, by uczestnikom nie zabrakło różnorakich emocji.

Początkiem imprezy będzie fika, czyli celebrowanie picia kawy z dodatkiem pysznych bułek cynamonowych w doborowym towarzystwie i przy rytmie folkloru. Następnie konferansjer zapowie atrakcje.

Pierwszą z nim będzie na pewno spędzanie czasu na łonie natury, czyli nauka rozpalania ogniska bez zapałek i zapalniczki. Kolejna rozrywka, to budowanie szałasu. Dalej czas na wędrówkę w małych grupach z mnóstwem przygód – odrywanie zagadek i rozwiązywanie ich oraz finalne znalezienie skarbu.

Atrakcje szwedzkie na evencie

Oto lista atrakcji, które mogą pojawić się na tego typu imprezie:

  • polowanie na łosie,
  • przyrządzanie kawy w leśnych warunkach,
  • kurs nauki na łyżwach,
  • zorza polarna w trójwymiarowej rzeczywistości,
  • szybki kurs popularnych szwedzkich zwrotów,
  • zgadnij co to, czyli gry zespołowe polegające na odgadywaniu szwedzkich marek, aktorów i innych popularnych rzeczy lub osób z tamtego kraju,
  • uczta z kiszonym śledziem,
  • rozmaite konkursy wytrzymałościowe i sprawnościowe.

Organizacja szwedzkiej imprezy

Zorganizowanie tego typu imprezy nie jest trudnym zadaniem. Wystarczy wybrać odpowiednie miejsce, w którym ona się odbędzie oraz zgrany team, który wszystko zaplanuje.

Jako doświadczona agencja WhatEvent oferujemy Państwu profesjonalne podejście do tematu i zorganizowanie takiego wydarzenia w naprawdę kreatywny i perfekcyjny sposób. Jeśli chcieliby Państwo podjąć z nami współpracę, zapraszamy do kontaktu przez maila lub telefonicznie. W ten sposób uzgodnimy wszystkie szczegóły.