Prawdziwe ranczo, na którym toczą się pojedynki i walki z bykami. Ogromny Saloon z pyszną whisky i przekąskami rodem z texasu. Możesz to mieć! Wystarczy, że zaprosisz znajomych, zorganizujesz dekoracje, jedzenie i atrakcje, i wspólnie urządzicie niezapomniany event w stylu dzikiego zachodu. Zostań szeryfem, załóż kapelusz, dosiądź konia i chwyć lasso w dłoń.

Atrakcje godne każdego kowboja

Impreza bez atrakcji to nie impreza. Musi być hucznie, głośno i wesoło. Chcemy się bawić i relaksować. Z tego powodu, event w klimacie texas jest idealną okazją do wyszumienia się. Jakimi atrakcjami zaskoczyć swoich gości?

Zorganizujcie pojedynki. Możecie podzielić się na dwie lub więcej grup (zależy, ile osób będzie na imprezie) i walczyć o ranczo. Każdy dostaje rewolwer napełniony wodą i próbuje trafić przeciwnika. Wygrana drużyna dostaje ogromną gwiazdę szeryfa i butelkę dobrego whisky.

Kolejna propozycja zabawy to przeciąganie liny lub złapanie byka, czy krowy na lasso. W roli zwierzęcia niech posłuży Wam krzesło, fotel, drzewo albo drzwi. Możecie również zamienić się w gości Saloonu, popijać tequile i grać w gry hazardowe przy fajkach,

Dania i przekąski na imprezę texas

Niech na stole królują kolby kukurydzy, ostre tortille, steki, smażone żeberka i grillowane kawałki soczystego mięsa. Do tego obowiązkowo dużo przyprawy chili, oraz tequili i whisky. Stół możesz zastawić również świeżymi, gotowanymi jarzynami i ziemniakami. Warto, by pojawiły się także typowo regionalne potrawy dzikiego zachodu.

Scenografia imprezy

Nic tak nie podkręca klimatu imprezy, jak odpowiednie dekoracje. Warto wyposażyć pomieszczenia w sztuczne czaszki byków, drzwi udekorować gwiazdami szeryfa, a w kątach pokoi postawić ogromne kaktusy.

Na drzwiach lub ścianach można też powiesić teksańskie okiennice, plakaty z napisami „Saloon” oraz poukładać w wolnych miejscach kowbojskie kapelusze. Całość, świetnie przyozdobi długie lasso zamocowane na żyrandolu i lampach. Impreza w stylu texasu gotowa! Szybko, prosto i zabawnie.