Rozmowy o literaturze ceni szerokie grono miłośników kultury. Czytelnik często chce poznać pisarza, sprawdzić, czy jego spojrzenie na świat rzeczywiście pokrywa się z tym, co zawarł w swojej książce. To dlatego spotkania autorskie cieszą się takim zainteresowaniem. A Warszawa to doskonałe miejsce na ich organizację.

 Przebieg spotkania autorskiego

 Spotkania autorskie najlepszy klimat osiągają w kawiarniach i kameralnych księgarniach. Zapraszamy autora, który przychodzi na rozmowę promującą jedną z jego książek, dlatego też tematyka zadawanych pytań oscyluje wokół niej. Do prowadzenia tej rozmowy możemy zaprosić dziennikarza czy też uczonego specjalizującego się w kulturoznawstwie. Dla szerszego kontekstu możemy zaprosić jeszcze trzecią osobę, która specjalizuje się w innej dziedzinie. Należy zadbać o miejsca siedzące dla jak największej liczby widzów, a także odpowiednio wyeksponować miejsce dla gościa głównego i jego rozmówców. Bardzo dobrze jest zamontować nagłośnienie, by wszyscy wyraźnie słyszeli całą rozmowę. Pamiętaj również o wodzie mineralnej dla rozmawiających. Po rozmowie warto znaleźć czas na pytania z publiczności oraz na zdjęcia i podpisywanie książek przez autora.

 Gdzie w Warszawie zorganizować spotkanie autorskie?

 Jako że spotkania autorskie najlepiej przyjmują się w kawiarniach i księgarniach, w Warszawie warto zainteresować się współpracą z takimi miejscami, jak księgarnie Mole Mole i Empik, a także kawiarniami Kafka i TO LUBIĘ. Dobrze sprawdzą się również te w centrach handlowych, takich jak Arkadia czy Złote Tarasy.

 Planujesz organizację spotkania autorskiego?

 Z nami nie będzie ona najmniejszym problemem. Nasza firma od wielu lat zajmuje się organizacją wydarzeń różnego typu. Oferujemy kompleksową obsługę eventu, a także wynajem potrzebnego sprzętu. Gwarantujemy profesjonalne podejście do sprawy oraz wysoką satysfakcję Twoich gości. Zachęcamy do zapoznania się z bogatą ofertą agencji Whatevent.