Niezależnie od tego czy organizujemy imprezę dla pracowników, szkolenie, galę czy bankiet – każdą imprezę warto uświetnić jakąś zapadającą w pamięć atrakcją. Rynek imprezowy oferuje tak wiele możliwości, że naprawdę coraz trudniej wybrać tą jedyną perełkę. Jest jednak pokaz, który swoją innowacyjnością i pomysłem zaskoczy wszystkich uczestników zaproszonych na dane wydarzenie.

Czym jest Footbar Show?

Może zacznijmy od tego że Footbar pochodzi od połączenia dwóch dziedzin – piłki nożnej i barmaństwa. W tym wydaniu chodzi o freestyle football – swoje początki zawdzięcza coraz to wymyślniejszym sztuczkom piłkarskim. Polega na wykonywaniu ewolucji i trików przy użyciu jednej lub kilku piłek nożnych. Z barmaństwa natomiast wyciągnięto jego kwintesencję – najbardziej widowiskową sztukę Flair. To nic innego jak przyrządzanie koktajli z zastosowaniem podrzutów i ewolucji shakerami, szklankami i wszystkim co wpadnie w ręce barmana. Footbar Show to innowacyjny pokaz wymyślony przez dwóch Polskich – inaczej ich nazwać nie można – artystów. Paweł Skóra – Mistrz Świata we freestyle football oraz Krzysztof Drabik znawca sztuki barmańskiej flair, wielokrotny Mistrz Polski i Europy a także wice-Mistrz Świata – oboje są bliżej znani z popularnego programu Mam Talent. Takie połączenie charakterów i umiejętności wróży tylko i wyłącznie niesamowity mix, który koniecznie trzeba zobaczyć na własne oczy. Ten duet to jedyny w Polsce, wyjątkowy show jakiego trudno szukać gdzie indziej na świecie. Mistrzowie w swoich branżach pokażą swoje solowe, zapierające dech w piersiach występy, po czym przejdą do wspólnych popisów. Panowie mają w zwyczaju wciąganie w pokaz uczestników imprezy, co będzie z pewnością dodatkową atrakcją.

Dlaczego warto?

Każda agencja eventowa może poświadczyć, że im bardziej oryginalny pokaz zorganizujemy tym dłużej pozostanie on w pamięci gości. W domyśle mając zapamiętanie przez uczestników również firmy, na której evencie pokaz się odbywał. A o to przecież chodzi. Agencja może znacznie obniżyć koszty takiego pokazu poprzez wynegocjowane rabaty, co z pewnością będzie dodatkowym atutem, zachęcającym do skorzystania z jej usług. Oprócz organizacji samego pokazu, można jej powierzyć całą resztę wydarzenia – będziemy wtedy mieli pewność, że wszystko zostanie dopięte na ostatni guzik.